Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Da mi ponude da svaki sledeći put imamo 16 (10) šuteva na OT, prihvatio bih. Danas dekoncentracija i neiskustvo Lokonge na ključnoj poziciji, overall i statistički jedna od boljih tekmi tamo u poslednje vreme. Otprilike nas dobili kao i mi njih 3-1 u prošloj, neuredno. Antony će biti paklen za čuvanje.

Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

Mda, mora da je bio sjajan za timski duh kad je igrao 90 minuta i zabijao golove u porazima od 3-1 ili 5-2.

 

Kreću se bolje bez njega u napadu, bolje sarađuju, upadljivo su opasniji. Ako mu ne odgovara da je džoker sa klupe, ko ga jebe, neka pati dok mu agent traži novi klub. 

Pa slazem se, nije trebao ni dolaziti. Ni on, ni Lukaku, ni Ibrahimovic, niti bilo ko za koga igra pola tima. Problem je sto ne može vise da igra na najvisem nivou, drzi da je veci od kluba, a njegovu platu ne mogu da podnesu mnoge opcije koje igraju CL, od onih koji ga zele uopste. Zato ce ga se trpiti do januara, bar.

Link to comment
6 hours ago, Bandito said:

NEW: PGMOL is understood to have effectively accepted the VAR interventions to disallow West Ham + Newcastle goals were wrong. Will co-operate with PL request to review the 2 incidents, + will take lessons from the outcome.

 

Sad sam tek video ovo sa NUFC-Palace, smejurija. Bek gurne napadača u golmana pa glavom plasira loptu u sopstvenu mrežu - VAR kaže faul nad golmanom, autogol ne važi :isuse:

 

@dragance pogledaj obavezno pa proceni, baš se zakucao u golmana. 

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Sad sam tek video ovo sa NUFC-Palace, smejurija. Bek gurne napadača u golmana pa glavom plasira loptu u sopstvenu mrežu - VAR kaže faul nad golmanom, autogol ne važi :isuse:

 

@dragance pogledaj obavezno pa proceni, baš se zakucao u golmana. 

 

Sad cu pogledati.

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Bio je kontakt, jeste bio gurnut, a da li bi se svakako zakucao u golmana i bez toga necemo znati.

Ja bih rekao opravdan faul.

 

Kako nećemo znati kad čovek vidljivo ide na skok, želi da zakuca loptu glavom u gol? Ne zaleće se valjda u golmana namerno, da bi prepustio loptu beku iza sebe?

 

Howe s pravom kaže da to može da bude ili autogol ili penal, nikako faul u napadu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Kako nećemo znati kad čovek vidljivo ide na skok, želi da zakuca loptu glavom u gol? Ne zaleće se valjda u golmana namerno, da bi prepustio loptu beku iza sebe?

 

Howe s pravom kaže da to može da bude ili autogol ili penal, nikako faul u napadu.


Čekaj, ja sam na brzinu odgledao i mislio da je Palace napadao, i da je njihov igrač gurnuo Newcastle igrača na svog golmana? Gledao sa mobilnog. Ako je Newcastle napadao, onda je ono penal.

  • +1 1
Link to comment

Elem, onako kad se malo slegnu dojmovi, Arsenal je izgubio jer nije bilo Parteya ili bar Elnenyja umjesto Lokonge koji je još zelen defanzivno. United je iskoristio svoje kontre i Artetin gung-ho u drugom poluvremenu i zasluženo dobio.

 

Uz ovu igru i sa povratkom Parteya ne sumnjam da ćemo biti ispred Uniteda na kraju.

  • +1 2
Link to comment

U ovom trenutku svi sa Sky Sportsa, Beina i BBC jašu po VAR-u i kritikuju ga. Mislim da Arle (ako se ne varam) reče da deluje kao kampanja, sve više je to i moj utisak.

 

Da se razumemo, ja sam skroz za VAR kao ideju u smislu nema laži, nema prevare, ali problem nikad nije bio u tehnologiji nego u neshvatljivo amaterskom ljudskom faktoru u sobi.

 

  • +1 1
Link to comment

VAR je sranje, ovakav kakav je. Ako bi se gubljenje vremena i energije svelo na <1min i ako se ne bi ponistavao gol zbog milimetarskog ofsajda ili malo jaceg kontakta - ok, ima smisla. Ovako je igra razvodnjena i sterilna do imbecilnosti ponekad. Mogu ga i izbaciti sto se mene tice. Nek se toliko potrude na iskorjenjivanju sudijskih gresaka.

  • +1 4
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...