Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

4 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ovako je na debiju zabijao i onaj drugi Antoni, lepši i stariji i francuskiji.

Neka je sa srećom.


Kažu da se Škrtel i dalje vrti negde…

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Slavio ispred navijača Arsenala i posle toga krenuo da se loži na terenu pa ga je i Dalo smirivao. 

fala, ne videh, gledao sam basket, puce Spanija od Belgije :)

Link to comment

Ona fotka ne pokazuje najbolje start, Sambi kupi loptu i drugom nogom Bruna. Faul da, crveni ne.

 

Zasluženo vodi United, mi smo blijedi i bezidejni. Izvadio bih Saku i ubacio Vieiru, Nketiaha ili Smitha Rowea.

  • +1 1
Link to comment

Evo i Merson kaže da nije faul, a Džimi Flojd ide još dalje da je dozvoljeno gurnuti igrača sa obe ruke, jer to je kontakt, iako nije ni blizu lopte, ali to je ono što želimo 1 game flow :ajde:

Link to comment
2 minutes ago, ArleKino said:

Ona fotka ne pokazuje najbolje start, Sambi kupi loptu i drugom nogom Bruna. Faul da, crveni ne.

 

Zasluženo vodi United, mi smo blijedi i bezidejni. Izvadio bih Saku i ubacio Vieiru, Nketiaha ili Smitha Rowea.

A trecom se drzi na terenu :D?¿

Link to comment
Just now, ArleKino said:

Ona fotka ne pokazuje najbolje start, Sambi kupi loptu i drugom nogom Bruna. Faul da, crveni ne.

 

Zasluženo vodi United, mi smo blijedi i bezidejni. Izvadio bih Saku i ubacio Vieiru, Nketiaha ili Smitha Rowea.

 

Kupi loptu koja se odbila od Brunove udarene noge. Evo i drugi ugao

crveni.jpg

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

 

 

NEW: PGMOL is understood to have effectively accepted the VAR interventions to disallow West Ham + Newcastle goals were wrong. Will co-operate with PL request to review the 2 incidents, + will take lessons from the outcome.

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...