Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Pa Elneni je to sve, fantastican to utakmica sto sam gledao, protiv Junajteda pokidao. Nisam znao da je produzio ugovor, cak je bila neka prica da ide sigurno..

Link to comment

 

ovako arsenal hoće da igra/već je počeo da igra. u postavu je realno najviše skarabudžen xhaka koji i nije baš idealan profil za levu osmicu. zato je na tapetu vieira/tielemans.

 

što se tiče šestica partey je odličan, elneny je za arsenalov trenutni nivo dovoljno dobar backup. a kad se pojačaju na cb-u sa salibom i lisandrom* tu bi trebalo da može da uskoči i ben white koji je igrao nešto slično kod bielse ako se ne varam. mislim da defanzivni vezni nisu trenutno prioritet za arsenal, ali u idealnom svetu bi imali još jednog parteya na klupi, sure.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
5 hours ago, kipo said:

Pa Elneni je to sve, fantastican to utakmica sto sam gledao, protiv Junajteda pokidao. Nisam znao da je produzio ugovor, cak je bila neka prica da ide sigurno..


Pa ko protiv nas nije pokidao :covid19:

 

Elneni i Džaka su LE nivo, unatoč svim hvalospevima na PPP, a Arsenal ima ambiciju za top 4.

  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, Pokojni Ruxin said:

inače su produženi ugovori i sa elnenijem i sa nketijom, obojica su dovoljno dobri za rotaciju imho. elneni je blago potcenjen igrač.

 

edit - a glede cb-a, vraća se i saliba koji je bio odličan u francuskoj koliko ja znam. arsenal definitivno ima plan i strpljenje, i ja im želim da to bude nagrađeno u nekom trenutku jer retki u današnjem fudbalu imaju plan i strpljenje da rade stvari proper. jedino je pitanje dal su strpljenje uložili u pogrešnog čoveka, ali mislim da je arteta vredan rizika.

 

Bio bi od tebe dobar navijač Arsenala. Ako te šutnu ovi Sitijevci, rado bismo primili u svoje redove takvog analitičara.

  • Wub 1
Link to comment
48 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

da sačekamo detalje ugovora

 

350,000 nedeljno, do juna 2025

 

مبروك!

 

Link to comment

Dobro sad, nije tamo neki igrač. Ja boljeg stvarno nisam gledao u LFC dresu, uz moguć izuzetak Gerrarda.

 

Ne menja previše stvari kad je sledeća sezona u pitanju, ali meni lično uliva mnogo više sigurnosti na duge staze nego dovođenje tamo nekih mladih Urugvajaca, Portugalaca, i ostalih Škotlanđana, od kojih niko neće imati broj na dresu ispod dvadeset.

 

A za sledeće leto se najavljuju ili Bellingham ili Barella kao prekopotrebno osveženje u sredini :jerry:

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Dobro sad, nije tamo neki igrač. Ja boljeg stvarno nisam gledao u LFC dresu, uz moguć izuzetak Gerrarda.

 

Ne menja previše stvari kad je sledeća sezona u pitanju, ali meni lično uliva mnogo više sigurnosti na duge staze nego dovođenje tamo nekih mladih Urugvajaca, Portugalaca, i ostalih Škotlanđana, od kojih niko neće imati broj na dresu ispod dvadeset.

Malo li je najbolji napadac i najbolji odbrambeni igrac?¿ Fali vam sad jedan ozbiljan kreativac, malo je Thiago.

Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Malo li je najbolji napadac i najbolji odbrambeni igrac?¿ Fali vam sad jedan ozbiljan kreativac, malo je Thiago.

 

BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

 

evacomics-money-printer.gif

 

Thiago je deep-lying skretničar, ovo ostalo je svake godine sve starije i sporije (Milner, Henderson), a mlade snage (Jones, Elliott) nešto ne pokazuju znake da su spremne da preuzmu glavnu ulogu.

 

Bellingham koketira sa LFC već dugo, legao bi kao dupe na nošu. Šteta samo što će cena navodno biti preko 100 miliona. Barella mi se isto sviđa, nešto jeftinija varijanta.

 

 

Edited by Weenie Pooh
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Cini mi se da je ovog iz Dortmunda vec kaparisao za sledecu godinu Florentino kao naslednika Modrica.

On ce Pedrija da uzme :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

Cini mi se da je ovog iz Dortmunda vec kaparisao za sledecu godinu Florentino kao naslednika Modrica.

 

Ma dobro, ne može ni on da pokupuje bukvalno svakog mladog 100m+ veznjaka u Evropi, neki će mu promaći pre ili kasnije, inshallah.

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

On ce Pedrija da uzme :fantom:

Pedri je sa kanarskih ostrva, ima nisko celo i vec je indoktriniran katalanstvom, taj ce ostati do kraja karijere u Barsi, ko prethodni triling srednjaka.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...