Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

8 hours ago, 189- said:

Fbm3IoCXEAIKy7D?format=jpg&name=small

 

hrabar covek

 

Čekaj, koja je poslednja devetka koja vam je valjala?

 

2 hours ago, Azdaja said:

Degenerik.

 

Nadam se da će Brendara preživeti. Užasno složen tim ove godine.

 

 

Treći kandidat za otkaz posle Stivija i Lampsa. A biće glupi ako ga šutnu, jer nije do njega.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Kasper je njima baš baš značio...

 

Meni je on godinama jedan od top 5 golmana na svetu, jeste da je u godinama sad već, ali prosto je neverovatno da ga se tek tako odreknu...


Jeste bio paklen, a ima i na koga. 
 

Odlazak u Nicu je opravdan samo lukrativnim razlogom, nije mi jasno da za njega nisu mogli odvojiti bolju platu, bonuse, šta je već tražio! Pogotovu što se znalo da će masno zavaljati Fofanu.

Link to comment
57 minutes ago, copkillah said:

 

Čekaj, koja je poslednja devetka koja vam je valjala?

 

Boulahrouz? :D

 

 

 

 

 

 

 

Leicester je imao tako tih nekih zanimljivih momenata prije pogibije vlasnika. Recimo, taj vlasnik je izbjegao procesuiranje na Tajlandu iz bizarnog razloga za pronevjeru 327 miliona funti (odbačeno zbog nedostatka pravnog interesa od strane podnosioca!?). Neka reklamna firma u Engleskoj je osnovana na adresi na kojoj nema nikog i ničeg. Bilo je tu svašta što se možda tek danas prelijeva na Leicester.

 

Ima i toga da pojedina pojačanja (Soumare, Daka i sl.) nisu preuzeli štafetu od Vardyja. Soyuncu se izgubio u ozljedama.

 

Nejasno mi je da nemaju para, a od 2016. su prodali Kantea, Mahreza, Drinkwatera, Maguirea, Chilwella i sada Fofanu za ogromne pare u poređenju sa uloženim u te igrače.

 

Schmeichelov djed, a Peterov otac, je bio dvostruki...hajde da kažemo...doušnik u doba Hladnog rata obzirom da su ga i komunisti i oni na Zapadu tražili da radi za njih (Schmeichel je po ocu Poljak, otud srednje ime Boleslaw). To smo, čini mi se, negdje ovdje spominjali, ali nije zgoreg napomenuti. :)

  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, ArleKino said:

Ima i toga da pojedina pojačanja (Soumare, Daka i sl.) nisu preuzeli štafetu od Vardyja. Soyuncu se izgubio u ozljedama.

Daka sinoc najopasniji Lesterov igrac, a igrao je par minuta. Sojundzu jbt bio medju 5 najboljih stopera lige. Raspad.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Čekaj, koja je poslednja devetka koja vam je valjala?

 

 

 

Wright. :)

 

A zaboli me slepo crevo svaki put kada pomislim na RVP-a, Adebayora i Aubu.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Azdaja said:

Wright. :)

 

A zaboli me slepo crevo svaki put kada pomislim na RVP-a, Adebayora i Aubu.

 

 

 

Mislio sam na Čelsi i njihovo prokletstvo "devetke" :D

 

Kežman, Krespo, Bularuz, Sidvel, Di Santo, Tores, Falkao, Morata, Iguain, Ejbraham, Lukaku pa ti računaj koliko njih je nešto pokazalo :D

 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:


Pa nije baš da su prodali 5 i doveli 10 igrača. Isti ruster, juče je Ndidi spušten na DC, šta je užasno?

 

Odlazak Kaspera je veliki udarac, Fofana nije upisao 5 nastupa u PL zbog povrede prošle sezone. 

Slažem se da nisu ali vidiš da su već istrošeni i da nisu osvezili a da ne pričamo što su pustili Kaspera.

 

Znači u odbrani već rupe, Evans nije mlad, Turčin raspao.

 

Tielmans je gledao da ide negde gde se igra bolji fudbal i gde može da zove Gabrijel ime i da mu se par saigrača okrene iz sprdnje.

 

Džejmi je već istrošen iako je velika lisica i ne možeš da ga ne obozavas.

 

Ako gledamo dolaske, to je sve tanko. Bottom 8 ove godine.

Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

 

Mislio sam na Čelsi i njihovo prokletstvo "devetke" :D

 

Kežman, Krespo, Bularuz, Sidvel, Di Santo, Tores, Falkao, Morata, Iguain, Ejbraham, Lukaku pa ti računaj koliko njih je nešto pokazalo :D

 

Imam osećaj da će da iskida smrda iz Gabona. Do polusezone, a tad ide neutral mode.

Link to comment

I meni je Crespo ostao u sasvim dobrom secanju u Celziju, posle je odigrao i dve dobre sezone na pozajmicama u Milanu i Interu, nejasno je sto ga toliko nisu voleli. 

 

Ali, da, Jimmy Floyd, kakav lik, kakva prangija, ne mozes ga ne voleti.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...