Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

19 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

opušteno xhaka igra za dvojicu, a i vreme je da esr dobije neke minute na osmici...trust in process :sleep:

 

Problem je manjak tijela™. Ako ne pregorimo do SP, nakon SP hoćemo sigurno.

 

Brendanara kaže da ovo više nije isti Leicester, traži od navijača podršku i slično.

Link to comment
9 minutes ago, ArleKino said:

 

Problem je manjak tijela™. Ako ne pregorimo do SP, nakon SP hoćemo sigurno.

 

problem je što niste navikli na stres imanja trenera koji ne voli veliki squad. nama se dešava redovno svake godine da ostanemo sa 15 zdravih igrača, samo što nikom ne pričamo. :sleep:

 

ako imaš kvalitet na klupi i polivalentne igrače da se preživeti, a vi polako gradite takav squad. može ben white u vezu, može esr, može vieira, lokonga valjda pokriva i 6 i 8...mislim bilo bi super da imate još jednu kvalitetnu i pouzdanu šesticu, ali nije da ćete u borbu za titulu ove godine :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Gledam nešto ovaj Brendanov rant na netransfere. Neki dan je i Hassenhüttl izgubio od Uniteda kod kuće na sličan način. Kontam, ko bi rekao poslije onih 0-9 da će Rodgers prvi među njima dobiti otkaz?

Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

brate sa čime su oni uopšte ušli u pl, ne razumem? :unsure:

Niko ne zna. Ni play-offa kako su se dočepali, ali ok, svaka čast. Ja sam ih i posle prvih 20 pojačanja, na otvaranju ovog topica, pri prognoziranju stavio na 20. mesto.

 

Svesni su toga, i bukvalno su ušli u neki čudan all-in.

Ali ok, Marinakis je uvek bio čudan.

Link to comment
On 5.8.2022. at 23:06, 189- said:

ko dobija prvi otkaz, sta mislite?

 

moja prognoza je rodgers, mozda hasenhuttl..

 

ja :fantom:

 

mada ima dug ugovor pa im se mozda ne isplati da ga sutnu. gerrard ce biti prvi sledeci nakon parkera.

  • +1 1
Link to comment

Arthur Melo, 4.5 miliona evra godisnje sto dodje 90+K mesecno za platu sa pravom kupovine za 37.5M evra. Od 80+ miliona transfera do 90K plate, neko ovde pere opasne pare. Barsa verovatno, a u njegovim usima ce svaki put kad zakoraci na teren Liverpula da odzvanja "corner taken quickly"

 

Nije ugovor, PR je. Svakako deluje amaterski

 

tmnnr0hsdbl91.jpg

Edited by Zlurad
Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Degenerik.

 

Nadam se da će Brendara preživeti. Užasno složen tim ove godine.

 


Pa nije baš da su prodali 5 i doveli 10 igrača. Isti ruster, juče je Ndidi spušten na DC, šta je užasno?

 

Odlazak Kaspera je veliki udarac, Fofana nije upisao 5 nastupa u PL zbog povrede prošle sezone. 

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, John Coltrane said:


 

 

Odlazak Kaspera je veliki udarac,

Kasper je njima baš baš značio...

 

Meni je on godinama jedan od top 5 golmana na svetu, jeste da je u godinama sad već, ali prosto je neverovatno da ga se tek tako odreknu...

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...