Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Eriksen najkreativniji igrac se bezveze trosi pozadi (niti skace, niti prekida napade) ali Bruno takodje eksplodirao i bolji preser. Staviti recimo Ras-Bruno-Sanco naprijed, a VDB iza Eriksena, ali mora igrati Kristina jbg. Mektomini razbija kod ETH.

 

31 minutes ago, ArleKino said:

Iduće kolo: Anthony i Anthony protiv Gabriela, Gabriela, Gabriela i Gabriela.

Moze Anthony, Anthony i Antony, protiv Gabriela..

Edited by kipo
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Svejedno, nisam nista fasciniran :sad:

 

Dobro nije decko Ronaldo ali za neki mid klub i u premijer ligi je ok. (upoznao lika slucajno kad sam bio da vozim bajs. Seo ispred Unionovog stadiona da popusim cigaru i odmorim, vidim lika sa torbom ceka pored mene, skoro pa do glavnog ulaza. Pitam ga sta radi, kaze ceka autobus. Ispricasmo se 10 minuta o zivotu u Berlinu, koliko je dugo ovde i kako zivi, koliko dugo igra fudbal i tako to - ono klasicne teme kad nekog ne znas a imas par minuta. 10 dana kasnije upalim tv, vidim ga startuje za Union :lolol: Fin decko, ako nista drugo)

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

brate sa čime su oni uopšte ušli u pl, ne razumem? :unsure:

Da si gledao, video bi... Ušli su na dobrog golmana i gomilu igrača koji su bili jedva za play off... ALi, ono baš jedva...

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Da si gledao, video bi... Ušli su na dobrog golmana i gomilu igrača koji su bili jedva za play off... ALi, ono baš jedva...

 

kapiram, ali može li biti baš toliko gore od onog šefildovog tima koji je umalo igrao evropu? zar niko da pretekne?

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Just now, Pokojni Ruxin said:

 

kapiram, ali može li biti baš toliko gore od onog šefildovog tima koji je umalo igrao evropu? zar niko da pretekne?

Jbt, pronađi negde play off, ono je bilo užasno, golman ih je svojeručno odvukao u PL... I oni su mu se zahvalili na saradnji... :(

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Jbt, pronađi negde play off, ono je bilo užasno, golman ih je svojeručno odvukao u PL... I oni su mu se zahvalili na saradnji... :(

I Sambi i Grabbanu, ovaj drugi je bas iznenadjenje.

Link to comment

gledao sam i sećam se da je samba dominirao, ali nije baš da toliko pamtim utakmice čempionšip playoffa :)

 

u svakom slučaju playoff na stranu taj tim je nekako završio četvrti na tabeli prošle u regularnom delu sezone, štaznam...

Link to comment
Just now, Lancia said:

I Sambi i Grabbanu, ovaj drugi je bas iznenadjenje.

Da, i Grabban je bio jedan od retkih koji je bio baš ok...

 

Mislim, jbt, zahvalili su se celom timu... Nadrealno...

 

Ja mislim da su se oni iznenadili što su prošli i da su se usrali kao grlice, i upali u paniku, a svesni su bili da im je tim bulja...

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...