Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

A ovi gomilaju krila, boli ih uvo. 

 

Ne znam gde im je Harry Wilson, još povređen? Baš su se dosta oslanjali na njega u Championshipu, koliko čujem. 

 

Da, i Vilian je potpisao na free. Izgleda ima hard on na London.

Kurzava može biti odličan posao za Fulam. 

 

Ipak mislim da ih je Forest prejebao sa novih 19 igrača!!! Pokušavam da skapiram kako će registrovati 25 igrača obzirom da su samo Neca Vilijams i Brenan Džonson U21 igrači. Ne znam koliko GibsVajt ima godina?

 

 

Link to comment

On je već ozbiljan čovek od 22.

 

A Kurzawa će im koji moj, pored živog Robinsona? OK; pustili su rezervu u Francusku pa valjda iz Francuske valja dovesti i novu...

Link to comment

Odličan je i sa Salahom, zaključao ga je u prvom kolu kao malo ko do sada.

 

Jeste do kraja Egipćanin stigao da upiše gol i asistenciju, ali baš je bilo povuci-potegni.

Link to comment

Dobro, došli su i Pogba i Paredes, moralo je da padne jedno čišćenje.

 

Everton se skockao malo u sredini s povratnikom Gejom i mladim sektašem Garnerom, valjda neće morati Iwobi da im glumi veznjaka.

Link to comment
30 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Skaut im neki dil sa Biroom za zaposljavanje. Ja kad sam poceo da sumnjam, ti si me zamajavao, te ovaj ima krvi liverpulske, te onaj je dobro gradjen...

Namere ti nisu bile iskrene a sad se sprdas :sad:

Link to comment
9 minutes ago, Lancia said:

Skaut im neki dil sa Biroom za zaposljavanje. Ja kad sam poceo da sumnjam, ti si me zamajavao, te ovaj ima krvi liverpulske, te onaj je dobro gradjen...

Namere ti nisu bile iskrene a sad se sprdas :sad:

 

Ja sam ti samo za tog jednog dobro građenog kog znam pričao, a upravo on (Taiwo) vam je golom doneo jedinu pobedu do sada i trenutno vam je vodeći strelac :fantom:

 

Za dvadeset anonimuse sa AliExpressa se nekom drugom žali, kao i za jedanaest primljenih golova (samo Bournemouth gori).

 

(Plus ajde Neco, ali on je dokazan kvalitet, pitaj Fulhamđane.)

  • Tužno 1
Link to comment
29 minutes ago, Lancia said:

Skaut im neki dil sa Biroom za zaposljavanje. Ja kad sam poceo da sumnjam, ti si me zamajavao, te ovaj ima krvi liverpulske, te onaj je dobro gradjen...

Namere ti nisu bile iskrene a sad se sprdas :sad:

 

Brat Taiwo nije poceo barem dve utakmice i stalno ga uvodi kad forest pocne da gubi i to nekad oko 70 minuta. Decko moze al sta da radis kad ga je lose upario ili jos nije povezao igru sa onim drugim napadacem koji izigrava laznu devetku, Denis kako god.

Link to comment
15 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ja sam ti samo za tog jednog dobro građenog kog znam pričao, a upravo on (Taiwo) vam je golom doneo jedinu pobedu do sada i trenutno vam je vodeći strelac :fantom:

 

Za dvadeset anonimuse sa AliExpressa se nekom drugom žali, kao i za jedanaest primljenih golova (samo Bournemouth gori).

 

(Plus ajde Neco, ali on je dokazan kvalitet, pitaj Fulhamđane.)

Ma cim je angazovan Lingard, meni je bilo sve sumnjivo. Od pojacanja, vidim da samo Gibbs-White vredi nesto, ostalo mrka kapa. A bez krstenog centarfora bukvalno mogu da se slikaju.

Link to comment
Just now, Zlurad said:

 

Brat Taiwo nije poceo barem dve utakmice i stalno ga uvodi kad forest pocne da gubi i to nekad oko 70 minuta. Decko moze al sta da radis kad ga je lose upario ili jos nije povezao igru sa onim drugim napadacem koji izigrava laznu devetku, Denis kako god.

Svejedno, nisam nista fasciniran :sad:

Link to comment

Nije iskljuceno da u napadu,jednog dana, pocne trojka: Entoni, Entoni Marsial, Entoni Elanga. 
 

Kao onda protiv WH: Majkl Antonio, Antonio Valensija i Valensija (Ener) 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...