Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

44 minutes ago, Filozof manijak said:

Ne moš koltrejna zadovoljiti , pa to ti je :D


Vrati se par postova u nazad, nemoj samo uskakati i lupetati. 

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Nije moguće da Citi, od dolaska Arapa, nije u stanju da bar 100ti deo para za transfere uloži u facilities, trenere za klince, skaute koji će pratiti decu diljem sveta i otimati ih iz majčinih ruku ne bi li od njih pravili buduće startete, HG startere, što je još važnije za UK sistem.

 

Pepovo ludilo/lucidnost je samo šlag na torti, mada je i pre njega bila ista politika kluba.

Bold: zašto bi se City ovim bavio? Citiy je privatna arapska prćija (i ovo ne pišem kao da je nešto loše), i zašto bi onda u klubu razmišljali o UK sistemu?

 

Čovek ti lepo napiše da su omladinci i juniora Sitija u vrhu svoje konkurencije, znači da se ulaže i radi sistemski. A zašto neko od tih igrača ne ulazi u prvu postavu seniora je samo i jedino Pepova odluka. Da bi neki mladi igrač iz omladinskog pogona postao starter u ekipi koja svake godine ima vrhunske ambicije, moraju se pokolopiti mnoge kockice ili da imaš vunderkinda i fudbalskog genija u najavi koji može igrati u konstantoj formi cele sezone.  

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, Filozof manijak said:

Bold: zašto bi se City ovim bavio? Citiy je privatna arapska prćija (i ovo ne pišem kao da je nešto loše), i zašto bi onda u klubu razmišljali o UK sistemu?

 

Čovek ti lepo napiše da su omladinci i juniora Sitija u vrhu svoje konkurencije, znači da se ulaže i radi sistemski. A zašto neko od tih igrača ne ulazi u prvu postavu seniora je samo i jedino Pepova odluka. Da bi neki mladi igrač iz omladinskog pogona postao starter u ekipi koja svake godine ima vrhunske ambicije, moraju se pokolopiti mnoge kockice ili da imaš vunderkinda i fudbalskog genija u najavi koji može igrati u konstantoj formi cele sezone.  


Arapi su kupili engleski klub u kom važe engleska pravila, dakle moraju poštovati broj HG igrača. Pri tom taj status dobijaju i strani igrači uz uslove o broju godina provedenih trenirajući u onladinskom pogonu™ u Engleskoj. Uprošćeno Pogba je za UTD bio HG igrač. Pričamo o benefitu za svaki PL klub. 
 

Oni jesu trenutno prvaci u U21/23 uzrastu ali ja pišem i o periodu pre Pepa. Dakle od momenta kad su Arapi kupili klub. Mislim ako je njima 1 Fil Foden dosta za 10 godina dosta je i meni. 
 

 

Link to comment

Sven Botman iz Lillea stigao u Newcastle na medicinske preglede, £35m.

 

Odabrao NUFC pored AC Milana, how times have changed.

 

Btw, ne pratim francusku ligu, pojma nemam kakav je igrač, deluje kao pouzdano a sporo drvo.

Edited by Bandito
Link to comment
37 minutes ago, Bandito said:

Btw, ne pratim francusku ligu, pojma nemam kakav je igrač, deluje kao pouzdano a sporo drvo.

 

Hteo ga Liverpul svojevremeno, navodno sve bilo dogovoreno, a onda se ipak odlučili za VVD.

Link to comment

On je zapravo odabrao Milan i dogovorio sve sa klubom, ali Italijani nisu hteli da iskeširaju cenu koju je tražio Lil, plus je Njukasl tu nudio više. Malo se čekalo da odgovor Milana, kad ga nije bilo ode kod Njuke. 
 

Klasično žabarsko djoranje.

Link to comment
11 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Biće ovo dugo leto...vidim ja. 

 

opet smeta što diskutujemo previše na diskusionom forumu? nije baš ni da se ponavljamo previše ovaj put :dry:

Edited by Pokojni Ruxin
  • Wub 1
Link to comment

Potpisali smo Areolu za stalno, napokon.  Ajd sad daj nekog napadača da ne idem u crkvu pred svaku utakmicu  da se molim za zdravlje Antonievog hamstringa. 

Link to comment

 

neki™ kazu da ove nedelje zavrsavamo sterlinga i de ligta. :rolleyes: steta sto ce izgleda werner biti u transferu a ne neko drugi npr ziyech, hudson-odoi, pulisic...

 

sada izasla vest da smo zainteresovani i za skriniara...:yawn2:

Link to comment
4 hours ago, Profesionalac said:

Daćemo vam popust da ga uzmete za 60 miliona.

 

Pa ćemo ga sledeće vratiti na pozajmicu za 3 :fantom:

 

98.gif

 

 

spominje se i ake. :kecman:

Link to comment
On 26.6.2022. at 21:48, Weenie Pooh said:

Ja nekako imam utisak da Rasim nije baš toliko retardiran pa da misli da će Fulhamom teći med i mleko, nego da je procenio da kod Pepa više nema šta da traži. Samo ne znam koliko je to tačno, i ako jeste, iz kojih razloga.

 

 

tako nekako

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...