Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

VI ljudi kao da ne gledate MOTD sto godina unazad nego ste juče počeli, svako malo šta je Shearer rekao a šta Lineker, ko je zapevao Onana a ko Valerie...

 

Mislim OK, to each his own, ali ne razumem poentu prepričavanja. Ko je gledao, video je. Ko nije gledao, verovatno ga ni ne zanima.

 

In other news, Sterling otvorio dušu povodom odlaska iz Sitija - izgleda da je Yaya Toure scenario u pitanju, nisu dovoljno cenili sve što radi za njih :cry: 

Quote

"Everyone wants to feel wanted, football is no different. When you play your heart out, sacrifice some of your kids' birthdays, and then get treated in a certain way, it's disappointing."

 

Link to comment

Inače, moram da se pohvalim da moja Fantasy taktika "City i Chelsea ne primaju puno golova, Jesusa previše ljudi voršipuje, to neće dobro proći, daj Reecea Jamesa, Cancela, Salaha kapitena i Sona" se pokazala kao sjajan izbor.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
8 hours ago, Weenie Pooh said:

VI ljudi kao da ne gledate MOTD sto godina unazad nego ste juče počeli, svako malo šta je Shearer rekao a šta Lineker, ko je zapevao Onana a ko Valerie...

 

Mislim OK, to each his own, ali ne razumem poentu prepričavanja. Ko je gledao, video je. Ko nije gledao, verovatno ga ni ne zanima.


Ima ljudi koje zanima ali nemaju gde da gledaju pa pitaju - sto puta smo kačili linkove gde pored hajlajca ima i celih emisija. Ne znam što bi nekom smetalo “prepričavanje” MOTD?! 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, renne said:

nervozan je pred večerašnji sudar titana u borbi za fenjer


Baš su se uzjogunili, kao da pobeda nosi titulu. 
Kako je lepo biti u kurcu i biti bezbrižan sa unapred usranom sezonom :cool:

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Baš su se uzjogunili, kao da pobeda nosi titulu. 
Kako je lepo biti u kurcu i biti bezbrižan sa unapred usranom sezonom :cool:

 

Drago mi je da ste usvojili @Exploding_Heads savete, nadam se samo da vas Flop neće večeras izbaciti iz tog majndseta i usaditi vam lažnu nadu :sad:

 

  • Haha 4
Link to comment

Kako vam se do sada čini situacija sa pet izmjena?

 

Mene je bio strah da će remetiti ritam utakmica, ali imam osjećaj da se sve prave u samoj završnici pa i nisu neki značajan faktor.

Link to comment
13 minutes ago, John Coltrane said:

@Weenie Pooh  

 

Ma, dobićete za zelenim stolom 

 

U totalu najgori mogući ishod za sve :sad:

 

Ja sam na osnovu one nesrećne predsezone očekivao da Floparine vedete protraće prva dva kola, nadao se da će ući u kakvu-takvu formu za derbi.

 

Ali ako se to sad ne bude odigralo, ko zna kad će upisati prva (stvarna) tri boda, i jedni i drugi.

Link to comment
2 hours ago, SmudgeYorkshire said:

Kako vam se do sada čini situacija sa pet izmjena?

 

Mene je bio strah da će remetiti ritam utakmica, ali imam osjećaj da se sve prave u samoj završnici pa i nisu neki značajan faktor.

 

Meni ne smeta. Jeste čudno gledati svako malo po dvojicu-trojicu da ulaze, kao da je prijateljska utakmica, ali navikne se čovek na sve.

 

Trebaće vremena da se i treneri i igrači naviknu da klupa ima značajniju ulogu nego ranije.

  • +1 1
Link to comment

Pa dobro, trebaće vremena da klupa ima značajniju ulogu nego ranije. To će se početi dešavati pred SP - Englezi do SP igraju 16 kola. Usporedbe radi, 16.kolo se u sezoni pred SP 2014 igralo polovinom decembra. Tu su i Liga prvaka i Evropska liga + Liga-kup. Da ne pričam tek o potrebi duže klupe nakon SP.

 

Arsenalova prva meta do kraja prelaznog roka je Pedro Neto iz Wolvesa, navodno to završavamo preko Mendesa. :mellow: Wolvesi ga ne bi dali, ali ako Mendes kaže da moraju da nam ga puste, pustiće ga. Tielemans je prva meta među veznjacima, spominje se i Caicedo iz Brightona kojeg bih lično volio u timu prije Tielemansa.

  • +1 1
Link to comment

Junajted prati tog iz Brajtona neko vrijeme, ali trazimo skuplje opcije :fantom:

 

Ja bih volio da se veceras odigra mec. Svakako cemo izgubiti (veceras) ali nema bolje prilike za gadan poraz od Liverpula, uzevsi u obzir stanje tima, kluba, proteste i priliku da se otjeraju lesinari.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...