Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Pepara na kraju ispizdeo - na pitanje da li je zadovoljan on je to isto pitao novinara SKY, on mu je rekao da je uživao, na šta je Pep samo rekao "ok to je to, gotov intervju" i kroz kiseli osmeh izašao iz kadra.

  • Wub 1
  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment

Sad gledam, rekao je it's enough, kao odgovor na kontrapitanje reporteru, kontam kao that's quite enough (ako je ovaj zadovoljan). Ali ovaj reporter je odlican, bas provokativno koncipira pitanja.

  • +1 1
Link to comment

Fun fact: ako dobijemo Mitroa i Stevenoa u naredna dva kola na Emiratima, na OT idemo kao prvoplasirani. Zadnji put se to desilo 2013-14.

 

Tuchel sebi kopa raku. Nije nikad bio Mr Simpatija, ali ovo omalovažavanje Leedsa i nakon 3-0 i seruckanje po svojim igračima neće na dobro izaći.

Link to comment
7 hours ago, SmudgeYorkshire said:

Baš mi je drago što su na njega stavili u fokus, baš uživa u fudbalu, a i sviđa mi se ova njegova statistika:

 

image.png.9236b5eed26e55a9c0579e9dc8e67e0c.png

 

Kako ti je promakla ova grafika™ ?

 

 

asdf.jpg

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, MiddleClass said:

Zicer koji Tuhel ne smije propustiti...

Sad kad Mesi krene da puni boraniju u LS ima zacas da prestigne Kristinu. Kikiki :D

  • Haha 1
Link to comment
31 minutes ago, Lancia said:

Sad kad Mesi krene da puni boraniju u LS ima zacas da prestigne Kristinu. Kikiki :D

 

15 golova kasni i ima samo jednu sezonu za rekord jer ide u USA. Bolje na asistencije da se fokusira jer tu kasni samo 3 za najboljim strijelcem i asistentom CL u istoriji :fantom:

  • Wub 1
Link to comment
21 minutes ago, MiddleClass said:

 

15 golova kasni i ima samo jednu sezonu za rekord jer ide u USA. Bolje na asistencije da se fokusira jer tu kasni samo 3 za najboljim strijelcem i asistentom CL u istoriji :fantom:

 

Eto Kikici prilike da ga stigne po broju Zlatnih lopti :D

 

Link to comment

tuchel vec rekao da nece ronalda. dosta mu je bio 1 lukaku. mada bih ga ja uzeo pre aubameyanga.

 

najveci problem ove ekipe je sredina terena. na papiru to izgleda vrlo dobro, ali u realnosti kante i kovacic ne igraju pola sezone, jorginho je uzasan a gallagher nije za ovu poziciju sa dva u vezi gde ni on ni jorginho ne znaju tacklovati pa da im zivot zavisi od toga. naravno o kreaciji ove cetvorice ni ne treba trositi reci.

 

da imamo iole opasnijeg igraca prema napred u sredini, bilo bi mnogo lakse i ovim tupim napadacima. tuchel je odlucio da jednog igraca koji moze stvoriti sansu i gol iz nicega - jamesa stavi na stopera i da tu dodatno oteza situaciju za postizanje golova.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 

Kako ti je promakla ova grafika™ ?

 

 

asdf.jpg

Hahaha. Ma šta promakla, oduševila me! Već žurih nešto pa ne stigoh da odgovorim na tvoj komentar od prošle sedmice kako nema statistike bez Širera, ali odmah si mi pao na pamet. Sjajna je!

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...