Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

4 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

jel potpisao tuhel produženje ugovora? pitam za druga 

 

Ne gledam drugo polvreme ali možda može neko da mi kaže za fantasy, koliko je golova i asistencija upisao Rasim danas? Hoće biti neki poen bonusa?

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Ne gledam drugo polvreme ali možda može neko da mi kaže za fantasy, koliko je golova i asistencija upisao Rasim danas? Hoće biti neki poen bonusa?

 

hej, nemoj mene da pitaš zašto je ovog leta čelsi potrošio silne pare presipajući iz šupljeg u praznog...to se i sam odavno pitam. 

 

samo nisam stigao da komentarišem čelsi i moju neimpresioniranost njihovim prelaznim rokom, jer junajted pravi previše gluposti na dnevnom nivou i skreće nam pažnju. jel se sećate kad su platili štopera od 175cm 60m? :dry:

Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

hej, nemoj mene da pitaš zašto je ovog leta čelsi potrošio silne pare presipajući iz šupljeg u praznog...to se i sam odavno pitam. 

 

Ne znam da li je Lukaku-Sterling baš šuplje u prazno, ali kapiram šta hoćeš da kažeš.

 

2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

junajted pravi previše gluposti na dnevnom nivou i skreće nam pažnju. jel se sećate kad su platili štopera od 175cm 60m? :dry:

 

A onda umesto da ga puste da igra zadnjeg veznog što mu je i bila originalna pozicija, oni ga ostave na štoperu i plate još 50 miliona za novog zadnjeg veznog. Ko zna, možda im zamene mesta?

 

(Ako sad nisam osigurao da Martinez sutra zabode gol glavom posle kornera, nikad neću.)

 

Link to comment
34 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

guraš golmane u high-risk situacije jer je to žrtva koju moraju podneti za tim (sa čime se ja slažem, definitivno ne želimo de heu na golu u modernom fudbalu), i onda prvi put kad neka takva situacije ne ode u njihovu korist proglasiš ih za kiksare i nemače pojma. ten stegen kiksara, ederson kiksara, alisson kiksara, čak i nojer kiksara...

 

28 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Neće ga klupirati dok je Kepe svakako, ali ako je plan da se igra kratko kroz pritisak, moraju i saigrači da sarađuju, mora da ima kome da doda. To što su se Jorginho, Koulibally, i društvo podbočili na 40 metara od gola i gledaju šta se dešava, to nije do Mendija.

 

Realno jeste high-risk situacija kad ti se od petorice braniča ravno nijedan ne otvori za dodavanje, samo nije mi jasno zašto bi iko to želeo.

 

eXrcaPe.jpg

 

sasvim dovoljno vremena da uradi bilo sta, nikakav high-risk. james mu tu i pokazuje da sutne loptu napred kao sto je i uradio vec ranije u mecu jer je bio u istoj situaciji. usput, znalo se vec da ce leeds igrati brutalan presing i da se ovakve situacije ocekuju. dakle ako nije prespavao skauting prezentaciju onda je jednostavno i glup i smotan.

 

nijedan trener neci savetovati golmana da po svaku cenu ceka poslednju sekundu da doda stoperu, nego ako vec nema opcija onda nek sutne napamet, da se ne desavaju situacije koja se desila.

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

A onda umesto da ga puste da igra zadnjeg veznog što mu je i bila originalna pozicija, oni ga ostave na štoperu i plate još 50 miliona za novog zadnjeg veznog. Ko zna, možda im zamene mesta?

 

 

Lisandro je u Ajaxu igrao prošle sezone samo kao stoper. Samo, to je defanzivno čelendžovana Eredivisie pa je isti kurac gdje god da igra.

 

Arsenal ga je htio za LB-a baš zbog nizine™. Kad su vidjeli da ima neko lud da plati što Ajax traži, okrenuli se Zinniju :wub: i pogodili.

Link to comment

Dobar je Lisandro, Junajted jos nije. Ima skok kojim nadomjescuje visinu a brzina i energija su ispred svih.

 

Brajton odlican jbt. A ostali be Kukurelje i Bisume, bese prosle god bez Vajta..

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...