Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

4 minutes ago, 189- said:

 

ovo se desava bar jednom na svakoj utakmici. sada je pao gol. lik uopste ne zna da barata loptu i trebalo bi stalno da sto brze doda ili sutne u picku materinu. ovako samo filozofira i ispada smesan. 

 

ne gledam čelsi dovoljno da bih procenio koliko je mendi jak u nogama™, ali čisto kao rule of thumb - nije golman kriv nego onaj koji je rekao da se tako igra.

a onaj koji je rekao da se tako igra verovatno ima dobre razloge zašto je to rekao, uprkos mogučnosti da se redovno ispada smešan.

 

1 minute ago, copkillah said:

 

pričaš o PPP ili?

 

ne, više generalno o fudbalskoj javnosti i odnosu prema amerima

Link to comment
14 minutes ago, Lancia said:

Ne znam kako vi, ja sam odusevljen kako igra Lids.

Joj, koliko se meni sviđa kada su igrači slobodni da naprave prostor driblingom i odmah koriste to rješavajući se lopte i otvarajući teren dalje.

 

Herison je fantastično otvorio sezonu, Rodrigo konačno igra ono zbog čega je i bio doveden, a nova pojačanja su odlično učvrstila ekipu.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

ne gledam čelsi dovoljno da bih procenio koliko je mendi jak u nogama™, ali čisto kao rule of thumb - nije golman kriv nego onaj koji je rekao da se tako igra.

a onaj koji je rekao da se tako igra verovatno ima dobre razloge zašto je to rekao, uprkos mogučnosti da se redovno ispada smešan.

 

ne znam jel pripremas teren™ za kada ederson napravi slicnu gresku ili ne ali ovo nema nikakvog smisla u ovom slucaju. lik je imao dovoljno vremena da sutne loptu umesto da pokusa neku vrstu driblinga ili sta je vec to bilo. mogao je uraditi bilo sta umesto ovog brainfarta. i to nema veze sa time sta se trazi od njega. niko ga nece klupirati ako ne igra svaki put tiki-taku. pre ce ga klupirati zbog ovoga.

  • +1 2
Link to comment

ne pripremam ništa, to mi je odavno pet peeve

 

guraš golmane u high-risk situacije jer je to žrtva koju moraju podneti za tim (sa čime se ja slažem, definitivno ne želimo de heu na golu u modernom fudbalu), i onda prvi put kad neka takva situacije ne ode u njihovu korist proglasiš ih za kiksare i nemače pojma. ten stegen kiksara, ederson kiksara, alisson kiksara, čak i nojer kiksara...

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
4 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ne pripremam ništa, to mi je odavno pet peeve

 

guraš golmane u high-risk situacije jer je to žrtva koju moraju podneti za tim (sa čime se ja slažem, definitivno ne želimo de heu na golu u modernom fudbalu), i onda prvi put kad neka takva situacije ne ode u njihovu korist proglasiš ih za kiksare i nemače pojma. ten stegen kiksara, ederson kiksara, alisson kiksara, čak i nojer kiksara...

Ne davi bre Rukso, ovo je cista situacija, sam pao-sam se ubio, nema nikakve veze za filozofijom igre.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, 189- said:

lik je imao dovoljno vremena da sutne loptu umesto da pokusa neku vrstu driblinga ili sta je vec to bilo. mogao je uraditi bilo sta umesto ovog brainfarta. i to nema veze sa time sta se trazi od njega. niko ga nece klupirati ako ne igra svaki put tiki-taku. pre ce ga klupirati zbog ovoga.

 

Neće ga klupirati dok je Kepe svakako, ali ako je plan da se igra kratko kroz pritisak, moraju i saigrači da sarađuju, mora da ima kome da doda. To što su se Jorginho, Koulibally, i društvo podbočili na 40 metara od gola i gledaju šta se dešava, to nije do Mendija.

 

6 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

guraš golmane u high-risk situacije jer je to žrtva koju moraju podneti za tim (sa čime se ja slažem, definitvno ne želimo de heu na golu u modernom fudbalu)

 

Realno jeste high-risk situacija kad ti se od petorice braniča ravno nijedan ne otvori za dodavanje, samo nije mi jasno zašto bi iko to želeo.

 

To je Torment level of difficulty, ni 1 Pep ne igra na tom nivou. A on ima 1 Edersona, ne zaboravi, umesto senegalskog dvometraša.

 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
3 minutes ago, ArleKino said:

Weenie, najebali ste, počelo je šaljenje sa kombinovanim XI gdje su samo igrači Liverpoola. 

 

megvajer pokraden :mad:

Link to comment
10 minutes ago, ArleKino said:

Weenie, najebali ste, počelo je šaljenje sa kombinovanim XI gdje su samo igrači Liverpoola. To još nije na dobro izašlo.

 

Počelo je to pre dve-tri godine, wallah.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...