Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Bio bi Gerrard dobar trener da ima Xabija Alonsa da mu pripremi taktiku i Mascherana da mu pripremi fizikalije.

 

Ovako, jebi ga, guraće na konto igračke karijere po nekim Bournemouthima, Palaceima i drugim Sheffieldima dok ga ne dočeka misija vraćanja Evertona u Premiership tamo neke 2025.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, 189- said:

 

izgleda da ga igraci ne gotive previse a i nije omiljen ni medju novinarima (nije bas vazno al ajde...)


Zato što je arogantni šupak koji je umislio da je neki genijalan trener, a u stvari je mlohavi kurac na biciklu?

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Zato što je arogantni šupak koji je umislio da je neki genijalan trener, a u stvari je mlohavi kurac na biciklu?

 

Aha, lik koji je čitavu karijeru proveo u strahu da nije dovoljno dobar, vukao imposter syndrom deceniju i više, postao je arogantni šupak od trenera. Hoće to tako.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Ne znam koliko može da bude arogantan kad mu se novinari klanjaju do zemlje, prijateljski smeše, i pevaju hvalospeve na račun stare slave.

 

Aroganciju može da demonstrira tek kad počnu da postavljaju nezgodna pitanja, pa uđe u onaj "how dare you" režim, v. pod Klopp i Guardiola.

  • +1 1
Link to comment

Zinčenko na kolenima sa glavom u rukama u neverici :kecman:

edit: Gledam MOTD, ima i snimak posebna kamera na njega, šeta onako u čudu, diže ruke u vis, kao da priča sam sa sobom :rolf:

 

1234.jpg

Edited by John Coltrane
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

 

u pravu je Klopara, prošli put je bilo jako skandalozno to što je utkamica odložena a ne registrovana 3-0.

 

nadam se da će da se odigra, biće beskrajno zanimljivo zbog lošeg početka sezone za oba kluba pa je pritisak malčice veći nego inače

Link to comment

U principu jeste u pravu, ali bilo bi izrazito bedno za LFC da posle dva nerešena rezultata upiše prva tri boda za najzelenijim stolom™. 

 

Treba im pobeda na terenu, da razbiju maler i krenu da polako dižu formu. Slično kao što MUFC treba pobeda.

 

Ko god bude poražen sutra, pokazuje znake da će mu sezona biti ispod svih očekivanja.

Link to comment

Klop je i rekao da se nada i da veruje da će da se odigra, nego U SLUČAJU da ovi opet spreče održavanje, da nije u redu da se meč ponovo odlaže u ionako prenatrpanoj sezoni. 

 

Ne možeš da kažnjavaš drugu ekipu zbog nečega sa čim apsolutno nema nikakve veze.

 

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Iju, neko dirao u Stivi Džija, a potom sledi prpa od raspalog Junajteda? 😢

 

draganče, znam da te uvek beskrajno muči razumevanje bilo čega pročitanog. Klop je rekao da želi da se igra i da se nada da će da se igra.

 

Ja sam napisao ovo:

 

2 hours ago, copkillah said:
nadam se da će da se odigra, biće beskrajno zanimljivo zbog lošeg početka sezone za oba kluba pa je pritisak malčice veći nego inače

 

Ti iz toga izvukao "neko dirao u Stivija Džija, a potom sledi prpa od Junajteda". U nekom drugom univerzumu bi bio trol, u ovom si samo... draganče.

 

  • +1 1
Link to comment

l47qY4vrjk3W2WBkU2qctw4rYB59_Wx3DOZIldPk

 

prvi start za gallaghera posto su i kante i kovacic povredjeni. tuchel i dalje pre daje sansu loftus-cheeku nego chalobahu, sto je pomalo razocaravajuce...

 

chukwuemeka na klupi. jedini preostali midfilder u ekipi.

Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

Zinčenko na kolenima sa glavom u rukama u neverici :kecman:

edit: Gledam MOTD, ima i snimak posebna kamera na njega, šeta onako u čudu, diže ruke u vis, kao da priča sam sa sobom :rolf:

 

1234.jpg

Baš mi je drago što su na njega stavili u fokus, baš uživa u fudbalu, a i sviđa mi se ova njegova statistika:

 

image.png.9236b5eed26e55a9c0579e9dc8e67e0c.png

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...