Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Just now, Zlurad said:

Everton i Forest kao da sam gledao championship utakmicu dva tima koja se bore za sretnu sredinu tabele.

Vala bas, Forest jos i da se nada, ako uklopi ovu gomilu novih igraca (Gibbs mi izgleda bas dobar) a Everton tesko da ne ispadne ove godine.

Link to comment

Da li sam dočekao da ću da uživam u igri Arsenala ovako moćnoj. Uhhh 

Kad je otišao profa baš je bilo gadno, kudim i RVPa, Fabregasa, onog smrada Adebayora, Vampira na klupi itd...

 

Ali ova sezona mirise na procvat. Bravo za bebe.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, 189- said:

hoce li gerrard biti prvi koji dobija otkaz... 

 

Boli ga uvo, i dalje ima bod više od Kloppa.

 

I dva više od Lamparda, naravno.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
25 minutes ago, Azdaja said:

Da li sam dočekao da ću da uživam u igri Arsenala ovako moćnoj. Uhhh 

Kad je otišao profa baš je bilo gadno, kudim i RVPa, Fabregasa, onog smrada Adebayora, Vampira na klupi itd...

 

Ali ova sezona mirise na procvat. Bravo za bebe.

 

Samo polako i strpljivo, u ovo vreme prošle sezone je 1 MUFC izgledao spreman da se umeša u borbu za titulu.

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Samo polako i strpljivo, u ovo vreme prošle sezone je 1 MUFC izgledao spreman da se umeša u borbu za titulu.

 


Lic 5:1, Sotone 1:1 , Vulvsi 1:0:covid19:

Link to comment

Najbolji norveški fudbaler u Premiershipu dva gola za poluvrijeme.

 

Sve očekujem glupo primljen gol, još gluplji crveni karton i Ramsdaleov žuti karton u 87.minuti zbog odugovlačenja na 1-2.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Samo polako i strpljivo, u ovo vreme prošle sezone je 1 MUFC izgledao spreman da se umeša u borbu za titulu.

 

 

isto kao sto su sada fulam ili njukasl spremni. 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Boli ga uvo, i dalje ima bod više od Kloppa.

 

I dva više od Lamparda, naravno.

 

izgleda da ga igraci ne gotive previse a i nije omiljen ni medju novinarima (nije bas vazno al ajde...)

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Lic 5:1, Sotone 1:1 , Vulvsi 1:0:covid19:

 

Ja vam tu upisao i pobedu nad NUFC na Ronaldovom debiju, posle toga se uveliko vojvodo-serdarilo npr. na Kickoff kako bi Ole mogao da iskormirali do titule.

 

11 minutes ago, 189- said:

izgleda da ga igraci ne gotive previse a i nije omiljen ni medju novinarima (nije bas vazno al ajde...)

 

Da, neka je omerta na delu jer je skinuo kapitensku traku repstativcu Mingsu, tako nešto?

 

Mene ničim naročitim nije impresionirao u trenerskoj karijeri do sada, ali dobro™, ima vremena.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...