Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, Bustin said:

Realno ovo nije rešenje. Sigurno će Kasimiro biti upgrade ali nije to igrač koji će drastično unaprediti "playing from the back" segment igre sa kojim Junajted ima strašne probleme.


Ali će amortizovati pritisak na zadnju liniju. Slažem se da se ne mogu svi problemi rešiti jednim igračem. 
 

Meni je ipak utisak da su ovo odradili za 2 dana, a za FDJ se jebu ravno 100 dana!!!
Antoni je sledeći koga treba očekivati. 
 

Dosta se priča i o potencijanoj prodaji, za sad samo dela, i Džimu Ratklifu. 
 

@kipo

 

Mislim da će Fred dobro leći Kasemiru, kompaktan su tandem u repki. Izašla statistika da u 20 mečeva imaju 18-1-1 skor uz 15 CS. 
 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Mislim da će Fred dobro leći Kasemiru, kompaktan su tandem u repki. Izašla statistika da u 20 mečeva imaju 18-1-1 skor uz 15 CS. 

Nada poslednja umire. Nemam ja povjerenja vise u njega, a sigurno nece rijesiti iznosenje lopte i, zamisli, organizaciju napada. Ali nadajmo se da neko zna sta radi u klubu.

Link to comment

Dobar je Collins, ni dva metra mu nije pobegao Kane kod kornera. Šteta što još nekog štopera nisu prodali da njemu naprave mesta, realno je i Killman suvišan.

Link to comment

Ako Arsenal odigra 1-1 kod Bournemoutha, dva sjevernolondonska kluba će sa identičnim bodovnim učinkom i gol-razlikom 7-3 biti na diobi prvog mjesta.

 

Ja sam odradio majstorski posao Gerrardu prodajom Watkinsa nakon 1.kola i dovođenjem Mitra.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...