Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Mislim da ima visinu (preko 180), ali da je prilično mršav.

I meni deluje sitniji nego što realno jeste, a svakako ga ne bih okarakterisao kao diva :D 

Link to comment
24 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Vest Hem doveo Tilo Kerera iz PSG. Taj beše neki džin na poziciji beka? @borris_

 

Ovo mi je prošlo ispod radara. Koncentrisao sam se na onu nesreću iz Čelzija što hoće da dovuku, pa mi ovo promaklo. 

 

Everton i Bornmut hoće Ben Brereton Diaza iz Blekburn Roversa. Tokom prošle sezone sam u jednom momentu pomislio kako bi bilo dobro da taj završi u WHU, ali me nije dugo držalo. 

Link to comment
52 minutes ago, Profesionalac said:

Mislim da ima visinu (preko 180), ali da je prilično mršav.

I meni deluje sitniji nego što realno jeste, a svakako ga ne bih okarakterisao kao diva :D 

 

186 kaže wiki :D

Što je dosta visoko za beka. Meni je izgledao još viši jer je nekako trapav sa loptom. Kanda će on igrati CB u Vest Hemu jer im realno tu više gori.

Link to comment

Junajted bi bilo najbolje da ispadnu iz lige i skroz se resetuju. Mislim da bi pre tako osvojili pl nego sa ovom višegodišnjom blamažom kojoj se kraj ne nazire. 

Link to comment

Sad da napišem da UTD traži Gobeljića imao bi 1000 retwitova. Jednostavno avaki igrac na planeti se dovodi u vezu sa nama - moraju i ovi sto jure klikove od necega da žive.

Link to comment

Izgleda ste baš zagrizli za Kasemira. Danas je bio neki sastanak i Real je u načelu prihvatio 70 miliona evra za transfer *navodno* pa ostaje samo da se dogovori plata. Koliko sam video nude mu nekih dosta više od njegovih 5 miliona neto (pominje se cifra i od 10 miliona) i što bi dežurni mudraci rekli na reditu "Casemiro, listen to this words from ManUtd faithful: take 10 million. It's 10 million pey year ffs. You will come to Manchester. All you have to do is to go out the pitch and pretend to play. At the end, after couple of games you'll be on the bench and McT will play rest of the season instead of you. Easy money"

Link to comment

izgleda da ce aubameyang preci u chelsea. nazalost izgleda da nece biti pozajmica nego transfer od nekih 20+ miliona. fofana i gordon zatrazili transfer u chelsea ali maticni klubovi nisu voljni da prodaju po nudjenoj ceni, pogotovo everton.

alonso se jos nije dogovrio sa barcelonom, chalobah ce mozda na loan ako dodje fofana. cho, pulisic, ziyech na izlaznim vratima. onaj klinac talijan iz intera je isto blizu, dok mount i james ce izgleda dobiti sestogodisnje ugovore...

 

 

matheus nunes u wolvesima za nekih 50 miliona. kluivert blizu fulhama

Link to comment
2 minutes ago, ArleKino said:

NF dovodi Gibbs-Whitea za £25m odmah + £17m u bonusima. :huh:

Za nega se pricalo da ce biti prvo a ne 15-to ili ne znam koje vec po redu.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...