Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

4 hours ago, Pokojni Ruxin said:

tbh za mene je dovoljna pobeda što se liverpul uopšte nalazi u ovoj konverzaciji, nije da me previše zanima ganjanje tog net spend trofeja sad kad ste već spušteni na naš nivo :fantom:

 

Ne znam gde ti vidiš LFC u ovoj konverzaciji, mi smo sad ozbiljne trošadžije. Net Spend trofej je sad između vas i ne znam koga, verovatno Brajtona.

 

Nego, koje je tvoje cenjeno mišljenje o Rasimovom najavljenom transferu u Čelsi, mislim da ga nisam još pročitao? Zašto ide, zašto Pep ne želi da ga zadrži, da li je dostigao plafon ili ima još lufta, itd.

 

 

Link to comment

uvek su isti odgovori kad je siti u pitanju, reko da se ne ponavljam

 

zašto ide? zato što želi stabilniju minutažu cenim. zašto ga pep ne zadržava? zato što pep nikog ne zadržava, ako iskažeš želju da napustiš siti možeš da ideš sutra ako postoji razumna ponuda. da li je dostigao plafon? a jok, nego će ga dostigne posle pepa :lolol:

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment




da li je dostigao plafon? a jok, nego će ga dostigne posle pepa [emoji38]ol:


slazem se. niti je ibra niti je leva

mozda cemo moci o halandu da diskutujemo kroz par sezona

Sent from my Mi 10 using Tapatalk


Link to comment
14 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

zašto ide? zato što želi stabilniju minutažu cenim. zašto ga pep ne zadržava? zato što pep nikog ne zadržava, ako iskažeš želju da napustiš siti možeš da ideš sutra ako postoji razumna ponuda. da li je dostigao plafon? a jok, nego će ga dostigne posle pepa :lolol:

 

Self-referential, teraš me da reformulišem pitanje. Zašto nema stabilniju minutažu pod Pepom? Zašto je posle rekordne golgeterske sezone (u kojoj je titulu uzeo LFC) počeo da ga šalje na klupu i prepolovio mu broj golova? :unsure: Šta to u Rasimovom fudbalu nije komplementarno sa Pepovim fudbalom?

 

Meni je npr. bilo dovoljno da ga kao tinejdžera vidim kako trčkara podignutih ruku sa šakama koje vise nadole, kako grabi loptu rukama kad god padne na travu u nadi da će naterati sudiju da ipak svira faul, itd. Ali Pepu je bilo potrebno pet godina treninga (i stabilnog napretka!) da bi na kraju digao ruke. U čemu je, dakle, bio problem?

Link to comment

pogrešna je premisa, tako da nemam odgovor. nije pep digao ruke, nego rahim hoće novi izazov. 

zašto nije dobijao više minuta? zato što nije bio u boljoj formi. i laport i bernardo silva su praktično presedeli po jednu sezonu na klupi, a sigurno nije bio problem odsustvo kvaliteta ili nekomplementarnost.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Ništa ne objašnjavaš ponavljajući "pala mu je forma zato što mu je pala forma". Mene zanima zašto mu je broj golova po sezoni stabilno rastao pet godina (6, 7, 18, 17, 20) da bi se onda naglo srozao na 10 i 13.

 

"Hoće novi izazov" je eufemizam za "hoće novi & jači ugovor". Sitiju svakako ne bi bio problem da mu taj ugovor ponude, kad bi hteli. Zašto neće?

Link to comment

vini, jel ti mene zajebavaš? kakav odgovor očekuješ? pala mu je forma zato što mu pas boluje od gastritisa? nisam insajder, niti planiram da se igram insajdera. mogu samo da kažem da nije igrao više zato što su drugi igrali bolje.

 

ponuđen mu je odgovor, on ga nije prihvatio.

Link to comment

znam da pokušavaš da nategneš nešto jer vas još uvek boli rahim, ali ovo je bio vrhunski transfer za siti kako god da okreneš.

 

7 sezona rahima u najboljim godinama. preko 90 ligaških golova, bezbroj trofeja, 1 uspomene...i još ćemo na kraju da zaradimo na njemu.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
3 hours ago, Pokojni Ruxin said:

vini, jel ti mene zajebavaš? kakav odgovor očekuješ? pala mu je forma zato što mu pas boluje od gastritisa? nisam insajder, niti planiram da se igram insajdera. mogu samo da kažem da nije igrao više zato što su drugi igrali bolje.

 

Ne zajebavam te, samo sam se nadao da imaš mišljenje o Sterlingovom transferu konkretnije od In Pep We Trust fatalizma tipa:

3 hours ago, Pokojni Ruxin said:

ponuđen mu je odgovor, on ga nije prihvatio.

 

Lako je duvati u "ko neće da ostane slobodan je da ide" tikvu, mnogi to rade povodom Salaha i/ili Manea, ali to je zabijanje glave u pesak.

 

Ako si gledao igrača godinama, mora da si sagradio neki stav o njemu, mora da ti je žao/drago što odlazi, mora da imaš neko mišljenje o razlozima.

 

Meni je npr. žao što Maneu LFC nije ponudio novac koji je tražio ali mu nimalo ne zameram što odlazi u tridesetoj kao legenda kluba, nije mogao mnogo bolji utisak da ostavi. Mislim da će biti brutalan zločin ako ni Salahu ne ponude novac koji traži, mislim da je surovi šičardžijski moneyball princip nekompatibilan sa ambicijama kluba, mislim da su minimalne šanse da se smena generacija obavi bezbolno (potpuno nezavisno od Flopovog produženja ugovora), mislim da je sunovrat neizbežan i da ćemo Edvardsove godine praviti od blata.

 

Ti nažalost nisi spreman da ponudiš jednu takvu amatersku analizu odnosa Sterlinga sa klubom i/ili Pepom. OK, nikom ništa, možeš da nastaviš da se mlataraš u pokušaju obračuna sa navijačima LFC iako ti cenu transfera ovom prilikom niko nije ni pomenio.

 

3 hours ago, Pokojni Ruxin said:

znam da pokušavaš da nategneš nešto jer vas još uvek boli rahim, ali ovo je bio vrhunski transfer za siti kako god da okreneš.

 

7 sezona rahima u najboljim godinama. preko 90 ligaških golova, bezbroj trofeja, 1 uspomene...i još ćemo na kraju da zaradimo na njemu.

 

90 golova za sedam sezona, vrhunski transfer :smiley_hail:

 

Jedan Anthony Martial je u istom vremenskom periodu zabio samo 79, biće da ga zato govnjivom motkom teraju iz MUFC.

 

On je doduše odigrao 70 utakmica manje of Sterlinga, a njegov tim u celini dao daleko manje golova nego City, ali šta sad.

Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

Ništa ne objašnjavaš ponavljajući "pala mu je forma zato što mu je pala forma". Mene zanima zašto mu je broj golova po sezoni stabilno rastao pet godina (6, 7, 18, 17, 20) da bi se onda naglo srozao na 10 i 13.

 

"Hoće novi izazov" je eufemizam za "hoće novi & jači ugovor". Sitiju svakako ne bi bio problem da mu taj ugovor ponude, kad bi hteli. Zašto neće?

 

Evo napamet: možda je dolazak Cancela promijenio igru Cityja na način da je Sterling završio donji.

Link to comment
Just now, ArleKino said:

Evo napamet: možda je dolazak Cancela promijenio igru Cityja na način da je Sterling završio donji.

 

Ne znam, zar ne igra Pep od početka sa inverted fullbacks? Šta je konkretno Cancelo tu promenio?

Link to comment
12 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ne znam, zar ne igra Pep od početka sa inverted fullbacks? Šta je konkretno Cancelo tu promenio?

Mislim da trazis odgovor, koji uopste ne postoji. Pep je u idealnoj poziciji, da nista ne mora nikom da objasnjava, uostalom nije prvi put da je ''feeling'' to cime se rukovodi.

Drugo, ima srecu da je generalni menadzer ili sportski direktor, sta je vec, Txiki Begiristain, najbolji covek u svom poslu, tu gde jeste. Njegovim odlaskom je i krenuo sunovrat Barse.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...