Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23

ArleKino

Recommended Posts

:ziga:

Što se tiče mojih, ne slažem se ovo za Salaha, mislim da se već dosegao neki maksimum za ponudu i sada je na njemu da napravi kompromis u odnosu na željenu platu ili ne. Šta god da se tu desi, ja ne brinem, on će kidati na terenu, a i ako ode, biće dovedena adekvatna zamena. Imam nula briga, mada bih voleo da se dovede još jedan vezni igrač.

3 minutes ago, ArleKino said:

Svi: "Arsenalu trebaju fizički moćni igrači."

Arsenalovo pojačanje:

Vieira.thumb.jpg.5bfc3ec73fb50cae3b20777a548283a4.jpg

:lolol:

Od ovog je pola foruma fizički moćnije... Kaži samo da je neki zadni vezni ili defanzivac, pa fa humor bude kompletan...

• radisa pinned this topic

@radisa Nije, ali će vjerovatno igrati na sredini terena u 4-3-3, neku osmicu na lijevoj strani ili će se rotirati sa norveškim Kallstromom desno.

BWT da se nadovežem, mislim da je Arle malo potcenio Liverpul, pošto će oni i Siti, verujem, ponovo biti solidno ispred drugih bodovno, najverovatnije dvocifreno.

Totenhem možda jeste prvi favorit za treće mesto, ali nešto mi govori da bi Arsenal tu mogao da se progura, kao i Čelsi, za koji ne bih bio iznenađen ako bi doživeli neki pad.

Junajted je cirkus, ako se po jutru dan poznaje (nijedno pravo pojačanje u najavi, blamiranje navijača i Ričarda Arnolda), ponovo će nas zabavljati kao što su to radili do sada. 

Od Njukasla očekujem eventualnu borbu za Evropu, kao i Arle. Od potencijalnih (prijatnih) iznenađenja: Vila.

Naravno, ima još dovoljno dugo do početka sezone, da se situacija promeni u mnogim klubovima. Jedno ili dva prava pojačanja mogu da naprave veliku razliku, ali na osnovu trenutne situacije, uglavnom se slažem (osim za Liverpul, logično).

• Hvala 1

Ima jedan faktor, ogroman, neizbježan, na početku teksta sam htio da stavim asterisk zbog njega, ali sam ga uspješno izostavio do kraja. :isuse: Dakle, Svjetsko prvenstvo. Niko živ ne može znati kako će izgledati igrači koji će započeti sezonu u luđačkom ritmu, otići sa reprezentacijama u turnirski sistem u drugu klimatsku zonu, vratiti se u matične klubove u opet luđački ritam. 

• +1 2
1 minute ago, ArleKino said:

Ima jedan faktor, ogroman, neizbježan, na početku teksta sam htio da stavim asterisk zbog njega, ali sam ga uspješno izostavio do kraja. :isuse: Dakle, Svjetsko prvenstvo. Niko živ ne može znati kako će izgledati igrači koji će započeti sezonu u luđačkom ritmu, otići sa reprezentacijama u turnirski sistem u drugu klimatsku zonu, vratiti se u matične klubove u opet luđački ritam. 

Da, to SP će biti kao neka random varijabla za timove koji će imati veći broj reprezentativaca na prvenstvu. 

arle zašto pišeš o beskrajnoj klupi sitija kao da si poslovično neobavešteni komemtator na internet portalima koji napamet ispaljuje fraze i ne obazire se na stvarnost? :huh:

Edited by Pokojni Ruxin
  • -1 1
Just now, Pokojni Ruxin said:

arle zašto pišeš o beskrajnoj klupi sitija kao da si poslovično neobavešteni kometator na internet portalima koji napamet ispaljuje fraze? :huh:

Zato što samo City može održavati isti ritam igre sa igračima koji mu stoje na raspolaganju, posebno u sistemu pet izmjena. 

Ederson, Steffen

Walker, Dias, Laporte, Cancelo, Ake, Stones, Zinchenko

Rodri, Gündogan, KdB, B.Silva, Foden, Grealish;

Mahrez, Haaland, Sterling, Alvarez, Jesus

Nisam ukalkulisao prodaje Jesusa i Sterlinga niti sam spominjao djecu™, ali ni moguća nova imena tipa Phillips. Golmanska pozicija je kritična, ali ovih 18 igrača za 10 pozicija i nije tako loše. 

nije značajno bolje od konkurencije osim ako kriterijum nije "ekipa sa najviše sitnih ofanzivnih veznjaka", plus je 18 igrača tipa najmanje beskrajno u ligi, a sasvim sigurno najmanje beskrajno od svih ekipa koje igraju evropu...

• Haha 1
  • Tužno 3