Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, nautilus said:

 

to ćemo videti za par godina kada se budu morali platiti računi. nemoj me pogrešno shvatiti, tako je i nama bilo, pričalo se o kulama i gradovima, silnim trenerskim i igračkim imenima i onda smo završili sa adresom u Železniku.

 

 

Nije bas tako.. Ostoja je doveo najskupljeg trenera u Evropi, obezbedio mu nevidjen budzet na ovim prostorima.. Doveo 2 igraca sa f4.. nista nisu osvojili, nista nisu znali cele sezone i sad ce obezbediti jos veci bidzet i jos vise skupih pojacanja i sve tako dok ne uspeju da osvoje nesto.. Prica se da duguju neku lovu za porez.. to su gluposti.. zvizde im jaja za porez.. plate igracima redovne a mi i ove sezone ostadosmo duzni ko zna koliko plata igracima i Radonji.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Banjo said:

 

 

Nije bas tako.. Ostoja je doveo najskupljeg trenera u Evropi, obezbedio mu nevidjen budzet na ovim prostorima.. Doveo 2 igraca sa f4.. nista nisu osvojili, nista nisu znali cele sezone i sad ce obezbediti jos veci bidzet i jos vise skupih pojacanja i sve tako dok ne uspeju da osvoje nesto.. Prica se da duguju neku lovu za porez.. to su gluposti.. zvizde im jaja za porez.. plate igracima redovne a mi i ove sezone ostadosmo duzni ko zna koliko plata igracima i Radonji.

 

7 minutes ago, nautilus said:

 

to ćemo videti za par godina kada se budu morali platiti računi. nemoj me pogrešno shvatiti, tako je i nama bilo, pričalo se o kulama i gradovima, silnim trenerskim i igračkim imenima i onda smo završili sa adresom u Železniku.

 

Link to comment
1 hour ago, nautilus said:

Aman ljudi, Vesić je doveo klub u takvu finansijsku rupu da su nam uzimali koševe sa malog Kalemegdana. Bukvalno je ostavio ruševinu iza sebe. Ono, bukvalno nas je ugasio. Nesposobni mufljuz koji jedino ume pričati jeftine priče.

 

Čović, koliko god bio nemoralno govno, je sposobno nemoralno govno.

 

ok, sad cemo da verujemo da su zvezdini timovi tih godina bili skuplji od partizanovih.

 

 

Link to comment

 

Vrlo neprijatan je odlazak Davi Dovca, osecao sam se sigurno da uzimamo sve sto je vazno dok je on bio tu, ali drago mi zbog njega i nadam se da ce najzad postati redovan repstativac i biti ta rezervna cetvorka da to vise ne bude neki novi Bircevic ili da mora Jokic da se spusta jer nema ko. 

Volters, Holins, Deda i Kalina su tesko nadoknadiv gubitak, mislim da nema nista od titule dogodine. 

Je l' ima nekih svezih informacija sta je s Voltersom, je l' on otisao zauvek ili ima ugovor i dalje? I je l' Kalina ide u Barsu kao sto se prica?

 

  • +1 1
Link to comment

jasno da je jebena evroliga napravljena da ulaze na f4 samo klubovi koji mogu da obezbede rotaciju od 12-14 igraca i da svi ovi koji imaju 7-9 igraca ne mogu da izdrze taj tempo.

zato je ta evroliga dosadnija nego ikad odim tog plej ofa. 

ovaj koncept evrolige je totalni promasaj.

niti je napravio kintu, nije stvorio nove kosarkaske centre, nije zaustavio odliv ne samo najboljih nego cak ni osrednjih evropskih ( mladih) igraca u nba, niko ne zeli da placa tv prava za utakmice evrolige ( pricao je na tu temu i na temu kolicine novca zoki savic u nekom podkastu ili slicno; pricao je o tome koliko npr rai placao prenose tadasnje lega 1, koliki su bili ugovori i npr da jedan real ne moze nikom da proda tv prava nego ih samo prenosi tv real madrid..).

danasnji model evrolige unistava kosarku. napravili su da ne vrede vise skoro nista nacionalna prvenstva( ajde kod nas je aba liga ali daj 3 predstavnika u evroligu a ne da se ubijamo ovde svakog juna), eurokup su srozali,..

jad od lige.

vratiti stari koncept, grupe, tu su uzbudjenja, smanjiti broj utakmica.

jasno je da se npr zvezda jedva vukla po terenu u finalu. 

evroliga je ovakva kakva je sad drugorazredni inkubator iz g lige za nba ligu i ne doprinosi nicemu dobrom

 

  • +1 7
Link to comment
15 minutes ago, Hroničar said:

Navodno je sada Radonjic blizi odlasku u Panatinaikos nego ostanku u Zvezdi.

 

Očekivao sam da pređe u Fmp

  • +1 2
Link to comment

Pa ako je to sve istina, izgleda da dr Čović u Železnik dovodi svoje omiljene igrače, plus Filip GM, napada se Liga šampiona u porodično- ortačkom okruženju. Zvezda ostaje kao posao za otaljavanje a srce je u Železniku.

Link to comment

Ne znam koliko je Alimpije voljan da pocne ispocetka, narocito ako budemo osetno slabiji od komsija. U Bursi ga sad gledaju kao boga, iako je ovo dosta veci trenerski izazov i sansa .

Link to comment
  • aram locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • aram unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...