Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

22 minutes ago, Joe D said:

karijerni downgrade u ovom trenutku, nadam se da je bar dobre pare uzeo, zasluzio je. 

 

Ko zna, možda insajder i nije mnogo slagao. Rusi su preplaćivali i u normalnim okolnostima, ko zna koliko sada moraju da preplaćuju s obzirom da su izopšteni. Sada osim para ne postoji baš nikakav motiv da se ide tamo.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Simpatičan lik, skolovan što bi se reklo igrač. Fali će jebiga, nekako se naviknuti na njega, iako me znao i iznervirati svojom preopuscenoscu, ali to je više do mene.:D Sretno DeDa!

Valjda ce uskoro krenuti neke lijepe vijesti i u kontra pravcu.

Link to comment
1 hour ago, Hroničar said:

Na stranu sve, meni nije jasno da CSKA daje tolike novce za jednog Davidovca, obzirom da nece igrati Evroligu.

Verovatno u ovim okolnostima gomila igrača neće ni da ih razmatra.

 

Dedi neka je sa srećom i da ga vidimo opet kod kuće za koju godinu. Brine me da je ovo najava novog reseta kao na leto 2017.

  • +1 1
Link to comment
56 minutes ago, levi said:

kraj 1 ere, bukvalno cornerstone Radonjinog sistema, igrač koji je u najtežim utakmicama igrao i na 1 i na 5 i sve između

Dobric i on nisu ne znam kakve klase, igracki imaju neke ozbiljne mane. S druge strane su se pokazali u bitnim utakmicama za trofeje i bili su nekako zastitni znak Zvezde vec nekoliko godina, te mi je s te strane tesko pao DeDin odlazak iako je zasluzio da se dobro naplati.

  • +1 1
Link to comment

Jebi ga, došao je trenutak kada državni SNS projekat mora da uspe, nakon što su spičili onoliki novac prošle sezone i kupili wild card za EL ove sezone. Eto nama Vesića nazad :cry:

  • +1 8
  • Tužno 9
Link to comment
7 minutes ago, dragance said:

Jebi ga, došao je trenutak kada državni SNS projekat mora da uspe, nakon što su spičili onoliki novac prošle sezone i kupili wild card za EL ove sezone. Eto nama Vesića nazad :cry:

 

 

Razlika je u Vesicu koji nas je vodio i u Vesicu sad jer je u DSu Vesic bio 5. esalon bez ikakve politicke funkcije.  Mozda je vec bio i izbacen iz stranke, ne pamtim dobro.

 

Vesara sad moze ozbiljnu lovu da namakne u klub.. I pravo da ti kazem dugo se vec nadam da ce nas neki "batica" iz najuzeg kruga uzeti i najuriti ovo govedo Covica.. Zapravo se tome nadam jos od kad je Radonja napustio klub.

 

I taj nesretnik Dejan Radonjic je zasluzio da jednom sastavi ekipu po svom ukusu.

 

Nismo mi politicka stranka nego kk kojem trebaju pare.

 

 

  • Haha 1
  • -1 4
  • Tužno 1
Link to comment
10 minutes ago, Banjo said:

 

 

Razlika je u Vesicu koji nas je vodio i u Vesicu sad jer je u DSu Vesic bio 5. esalon bez ikakve politicke funkcije.  Mozda je vec bio i izbacen iz stranke, ne pamtim dobro.

 

Vesara sad moze ozbiljnu lovu da namakne u klub.. I pravo da ti kazem dugo se vec nadam da ce nas neki "batica" iz najuzeg kruga uzeti i najuriti ovo govedo Covica.. Zapravo se tome nadam jos od kad je Radonja napustio klub.

 

I taj nesretnik Dejan Radonjic je zasluzio da jednom sastavi ekipu po svom ukusu.

 

Nismo mi politicka stranka nego kk kojem trebaju pare.

 

 

 

Vesic moze kurac od ovce da namakne i nista vise od toga. Da ne pricamo o tome da su njegove sposobnosti nadaleko poznate pod devizom "i kamen ni pokvario", dovoljno je samo setiti se u kakvim se uslovima igralo finale u hali koju je veliki gradjevinac Vesic "renovirao".

 

Nece nas uzeti niko iole normalan i pristojan, to je out of the question, ali mene bi bas pogodilo da zavrsimo s nekim Ostojom iz Prislonice na celu kluba, nekim novokomponovanim mafijaskim naprdnjakom bez karaktera, misljenja i jedne jedine dobre ljudske osobine, kao sto se desilo mucenom Partizanu. Covic je bar nesto znao o kosarci, ti provincijski lopovcici koje je clanstvo u stranci od auto-limara pretvorilo u biznismene i industrijalce ne znaju nista osim da kradu i lizu dupe Vucicu.

Edited by harper
  • +1 4
Link to comment
23 minutes ago, dragance said:

Jebi ga, došao je trenutak kada državni SNS projekat mora da uspe, nakon što su spičili onoliki novac prošle sezone i kupili wild card za EL ove sezone. Eto nama Vesića nazad :cry:

pa jbga , jos nije. :nobles:

Link to comment
  • aram locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • aram unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...