Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Just now, Hroničar said:

Sportski pozdrav za sve forumase.

Nov sam na forumu, veliki ljubitelj kosarke i Crvene Zvezde (ne i mrzitelj komsija od preko puta), pa je red da prvi post zapljunem na ovoj temi.

Sto se tice situacije u klubu, mislim da cemo tesko naci nekog slicnog tipa Holins, vrlo zahvalan igrac, pogotovu u odbrani.

Malo me brine ova tisina, pogotovu na relaciji predsednik-trener. Nadamo se najboljem ishodu, pa da Radonja produzi ugovor. 

 

Kad budes video s kim imas posla dajem ti otprilike nedelju dana da postanes.:D

 

No, svakako je lepo videti da rastu nemrziteljske snage u nasoj maloj crveno-beloj armiji.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
5 hours ago, assignment said:

Izgleda da Davidovac ide u Bajern...

 

Kkcz insajder kaže da je deda potpisao za Cska. 800 kila para. Sigurno je tačno, on ne laže kad su pare u pitanju.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

Kkcz insajder kaže da je deda potpisao za Cska. 800 kila para. Sigurno je tačno, on ne laže kad su pare u pitanju.

 

Auuu, znači postade Davidovac preko noći igrač za CSKA ... Zezam se, ali ipak ne razumem čemu... Dosta igrača se neće vraćati zbog neigranja el i rata, ok... Ali za te pare, ga razumem... ali ako ga je i Bajern želeo, pre bih izabrao Nemačku...

Link to comment

Navodno Fmp hoće Kuridžu, Kuzmića, doveli Đenku, a ovamo Zvezdi odlaze igrači. Neko čudno preslagivanje™ Zvezdinih para. Gde je sada Shaq da zakuka kako valja i trebuje.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

Navodno Fmp hoće Kuridžu, Kuzmića, doveli Đenku, a ovamo Zvezdi odlaze igrači. Neko čudno preslagivanje™ Zvezdinih para. Gde je sada Shaq da zakuka kako valja i trebuje.

Realno liči na to da se Čović senior vraća na svoje a mi dobijamo naseg limara....

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

kamo srece da taj misli da ode ikad

Realno, idealni trenutak... Odbijao nalet Partizana, “spasio" klub i odlazi sa tim u penziju.... Ali videćemo uskoro šta nas čeka...

Link to comment
9 minutes ago, assignment said:

Realno, idealni trenutak... Odbijao nalet Partizana, “spasio" klub i odlazi sa tim u penziju.... Ali videćemo uskoro šta nas čeka...

Samo bi to "uskoro" trebalo sto pre da dodje.

Link to comment
  • aram locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • aram unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...