Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, harper said:

 

Pravnicka duhovitost = contradictio in adiecto.

 

čisto pravno, nemamo nikakav dokaz da nisi umro od smeha kad si pročatio. ili ti se barem nasmešio brk

 

znam, znam, odlazim....ne moraš da odgovaraš ;)

 

 

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

moderacijo, ako otvorim fmp topik hoce li ostati ovde medj regularnim kosarkaskim topicima ili ga bacate na deponiju? ima smisla da se otvori - ambiciozan klub, igrace ligu sampiona, doveli djenku, atraktivna kosarka, dobar trener...

Kad može radnički, i dinamo, što da ne može i fmp

Link to comment

Holins ode u Makabi.

 

Toliko o cuvenom iskoraku, Volters i Holins vec bivsi, a verovatno i Kalinic.

 

Sad je jasnije i zasto Radonjic odugovlaci, nisam vise uopste siguran da ce ostati.

  • +1 1
Link to comment

Radonjic se sa pravom predomislja, izgleda da je stvarno frka sto se novca tice u klubu. Ocekivao se njegov potpis odmah posle KLS. Verovatno se ceka sta ce biti sa Kalinom

Link to comment
3 hours ago, FPLS said:

Holins ode u Makabi.

 

Toliko o cuvenom iskoraku, Volters i Holins vec bivsi, a verovatno i Kalinic.

 

Sad je jasnije i zasto Radonjic odugovlaci, nisam vise uopste siguran da ce ostati.

 

Svi odugovlače, i sam Čović kaže šta mi ovo treba, i još doda nešto sa zdravljem...

Link to comment
2 hours ago, Arthur Kirkland said:

Radonjic se sa pravom predomislja, izgleda da je stvarno frka sto se novca tice u klubu. Ocekivao se njegov potpis odmah posle KLS. Verovatno se ceka sta ce biti sa Kalinom

 

naravno da je frka oko novca. odakle novac kosarkaskim klubovima koji su u drzavnim rukama?

Link to comment
  • aram locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • aram unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...