Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

20 minutes ago, Heaviside said:

Vujosevic je u principu uradio bas to. Nije hteo da ode, nahuskao je navijace protiv Vucica i igrao sa malim budzetom. Niti su ti gnevni navijaci promenil ista na politickoj sceni osim verovatno krvnog pritiska predsednika, niti se to dobro zavsilo po KKP i samog Vujosevica. Jeste ispravno sa stanovista morala ali nije nimalo "pametno", a znamo svi kako Covic stoji sa moralom.

 

32 minutes ago, harper said:

Dream a little dream...

 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Nikodije said:

Čovićeva Vladanka, što bi rekao jedan eminentni zvezdaš na tviteru za ovog insajdera.

Sta drugo da se ocekuje od bezveznjaka kao sto je Vujcin. Elem, videcemo koliko ima istine ovo za Sferopulosa. Ako je istina da se raspitujemo za zdravlje, nije los znak sto gledamo i ka stranim trenerima. A ni Sferopulos nema neki izbor trenutno, nije nerealno da dodje na kraju.

Link to comment
On 29.6.2022. at 21:44, darkonet said:

Od domacih trenera glasam za Mitrovica, od stranih bi voleo Bagackisa ali nema od toga nista, mozda Sferopulos ako nije pronasao klub a ne kosta bas bas mnogo

 

Prati se ppp

 

Hvala Radonja! Ono kad pozelis da sto pre propadne da bi nam se ponovo vratio!

Link to comment
Vujosevic je u principu uradio bas to. Nije hteo da ode, nahuskao je navijace protiv Vucica i igrao sa malim budzetom. Niti su ti gnevni navijaci promenil ista na politickoj sceni osim verovatno krvnog pritiska predsednika, niti se to dobro zavsilo po KKP i samog Vujosevica. Jeste ispravno sa stanovista morala ali nije nimalo "pametno", a znamo svi kako Covic stoji sa moralom.
Toliko o tome. Svi koji očekuju da Čoki (u trenutku kada mu se jasno da do znanja gde zeka pije vodu i da kroz prozor pogleda ispred kako igra mečka) navlači tesan kostim superheroja osvetnika i vadi sva dosijeja iz famoznih fijoka ...taj film se ipak neće davati u našim bioskopima. Sa druge strane ipak je besmisleno više uporedjivati Ostoju i Čokija kroz njihovu sposobnost da obezbede novce...kakva crna "sposobnost". Psiho dao, psiho uzo...

Mojih ,,fifti sent"...
Sferopulos je klasična dimna bomba, Alimpije ako pristane onda ipak ništa nije naučio u medjuvremenu a nakon Petruševa u komšiluku ne bi me začudilo da Žoc zvekne 400k i za Dalibora...jer neka ga, neće se baci. Sa Dorsijem i još trojkom iz tog ranga i Simonović aprentis bi pregurao do F8.




Link to comment

Mene taj Petrušev nikad, ničim nije dojmio, niti impresioniralo. IzMege su izašli kvalitetniji centri u isto vrijeme, a to su Matkovic i Simonovic.

  • +1 2
Link to comment
34 minutes ago, Musky said:

Toliko o tome. Svi koji očekuju da Čoki (u trenutku kada mu se jasno da do znanja gde zeka pije vodu i da kroz prozor pogleda ispred kako igra mečka) navlači tesan kostim superheroja osvetnika i vadi sva dosijeja iz famoznih fijoka ...taj film se ipak neće davati u našim bioskopima. Sa druge strane ipak je besmisleno više uporedjivati Ostoju i Čokija kroz njihovu sposobnost da obezbede novce...kakva crna "sposobnost". Psiho dao, psiho uzo...

Mojih ,,fifti sent"...
Sferopulos je klasična dimna bomba, Alimpije ako pristane onda ipak ništa nije naučio u medjuvremenu a nakon Petruševa u komšiluku ne bi me začudilo da Žoc zvekne 400k i za Dalibora...jer neka ga, neće se baci. Sa Dorsijem i još trojkom iz tog ranga i Simonović aprentis bi pregurao do F8.



 

Slažemo se u principu, samo bih naglasio da ja kada kažem da je Čović mnogo bolji rukovodilac u košarci od političara koji sa košarkom nisu imali dodira, ne mislim na sposobnost da se namaknu pare već na to šta se sa tim parama radi i generalno na poslovanje i organizaciju kluba.

Link to comment

Nepopularno mišljenje - Sferopulos je već duže vreme u slobodnom padu. Ni malo se ne bih obradovao njegovom dolasku što se treniranja tima tiče. Jedino što bi sa njim dobili pristojan roster.

 

Nakon Radonje, Zvezdan Mitrović je kao nacrtan za naš klub što se trenerske filozofije i odnosa prema poslu tiče.

  • +1 2
Link to comment

simon je 100% u pravu, nikad vise dreke i kukumavcenja nisam video za neke stvari koje su sportska svakodnevica. navijaci oba blizanca imaju tezak slucaj kompleksa zrtve, realno je sramota sta sve moze da se procita. 

 

a simon bi mogao malo u upravu za promenu. 

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, Joe D said:

simon je 100% u pravu, nikad vise dreke i kukumavcenja nisam video za neke stvari koje su sportska svakodnevica. navijaci oba blizanca imaju tezak slucaj kompleksa zrtve, realno je sramota sta sve moze da se procita. 

 

a simon bi mogao malo u upravu za promenu. 

 

Objašnjenje je vrlo prosto, jedno je kad se mi ne pojačavamo a grobari se raspadaju kao što jesu poslednjih nekoliko godina tj nisu bili konkurentni, a drugo je kada se mi raspadamo, a oni sve jači i jači... U očima prosečnog navijača, to podiže stepen tenzije i brige...

Link to comment

objasnjenje je jos prostije - navijaci su placipicke. i svake godine je sve gore. da li treba da podsecam da smo potpuno isto naricanje slusali prosle godine u ovo vreme?

Link to comment
  • aram locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • aram unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...