Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Lazic glumi faul, sudija naseda, sudi ofensivni faul, lopta za Zvezdu, 10 sekundi kasnije, Lazic glumi faul, sudija ne svira faul odbrani, gubimo loptu, primamo kos.

 

Dusko mometalno vadi Lazica i riba ga ceo put dok ovaj nije seo, Laza samo izkolebao oci, kao da nije znao sta se desava.

 

Jesam li ja jedini ovo primetio?

Edited by assignment
  • +1 2
Link to comment
Lazic glumi faul, sudija naseda, sudi ofensivni faul, lopta za Zvezdu, 10 sekundi kasnije, Lazic glumi faul, sudija ne svira faul odbrani, gubimo loptu, primamo kos.
 
Dusko mometalno vadi Lazica i riba ga ceo put dok ovaj nije seo, Laza samo izkolebao oci, kao da nije znao sta se desava.
 
Jesam li ja jedini ovo primetio?
Nisi. Komentarisali u ekipi kako nije morao da svira faul u napadu, naprotiv, mogao i flop.
Baš mu se Ivanović okačio na vrat posle vađenja iz igre.

Protiv Albe je slično čekalo Vildozu, kada se glupirao onim dodavanjem iza ledja na 12m od kosa, odmah digao Džonija sa klupe. Vildoza video i zviznuo trojku sa 8m bez izgrađene akcije i pogodio. Sledeći napad opet odigrao dobro, pa se povadio i izbegao ribanje.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment

Veoma bitna pobjeda sinoć, prvo što branimo ove kod kuće, a dodatni plus što se ovom pobjedom verifikovala prethodna pobjeda u Berlinu. Gospodin Duško sjajno radi ključne stvari, šteta što nemamo još bar jednog kvalitetnog igrača da se ozbiljno umješamo za top 8!

Link to comment
54 minutes ago, assignment said:

Lazic glumi faul, sudija naseda, sudi ofensivni faul, lopta za Zvezdu, 10 sekundi kasnije, Lazic glumi faul, sudija ne svira faul odbrani, gubimo loptu, primamo kos.

 

Dusko mometalno vadi Lazica i riba ga ceo put dok ovaj nije seo, Laza samo izkolebao oci, kao da nije znao sta se desava.

 

Jesam li ja jedini ovo primetio?

 

Nepostojeci faul u napadu nad Lazicem je kompenzacija za faul koji su sudili Dzonijevoj bradi nad Braunovim laktom...

Link to comment
59 minutes ago, assignment said:

Lazic glumi faul, sudija naseda, sudi ofensivni faul, lopta za Zvezdu, 10 sekundi kasnije, Lazic glumi faul, sudija ne svira faul odbrani, gubimo loptu, primamo kos.

 

Dusko mometalno vadi Lazica i riba ga ceo put dok ovaj nije seo, Laza samo izkolebao oci, kao da nije znao sta se desava.

 

Jesam li ja jedini ovo primetio?

 

Lazic se bas primio sinoc na flopovanje, dva puta mu je proslo ali ga je Latisevs treci put kaznio. Mislim da mu je Ivanovic objasnjavao pored klupe da je morao da nastavi da vodi loptu inace ce ispasti magarac i popusiti korake, kao sto je i ispao. Lazicu bi minutaza vrtoglavo otisla dole da Holand i narocito Dobric nisu tolike stetocine, za sada je tako kako je.

Link to comment
3 hours ago, harper said:

 

Lazic se bas primio sinoc na flopovanje, dva puta mu je proslo ali ga je Latisevs treci put kaznio. Mislim da mu je Ivanovic objasnjavao pored klupe da je morao da nastavi da vodi loptu inace ce ispasti magarac i popusiti korake, kao sto je i ispao. Lazicu bi minutaza vrtoglavo otisla dole da Holand i narocito Dobric nisu tolike stetocine, za sada je tako kako je.

Mislim da je primarno vikao njega da prestane da prica jer je malo falilo da Latisevs zategne tehnicku. Prvo se bunio, pa mu ovaj rekao dosta, onda ga neko od nasih odgurao do klupe,a on nastavio da se buni, da bi mu onda Dusko izvristao u facu da sedne  cuti... 

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...