Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

9 minutes ago, Djolle said:

Je l u to mrsomuđenje spada i kad preko medija daš rok treneru da se izjasni o nastavku saradnje?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

Da. U postu koji si kvotovao naveo sam "bez ultimatuma" i to na prvom mestu.

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, darkonet said:

Ja se sve nesto nadam da ovo mrsomudjenje oko Radonje i Kaline je mozda neka Coviceva igra da bi glavonje odozgo odresile kesu. Bilo bi mi bas zao da se sve raspadne. 

 

Pa već se raspalo. Jbg, teško je prihvatit ali tako je. Ipak, nada umire poslednja...

 

Idemo dalje... za malo veće pare... 

Link to comment

Što neko napisa čim se pojavila ta vest u javnosti o roku koji Radonjić ima da se izjasni, Radinjić je bivši. Ne pregovara se nigde i ni sa kim tako što obaveštavaš javnost o tim razgovorima. Nisam detaljno pratio, al nisam video da Radonjić istupa u javnosti o toku pregovora sa klubom. Tako da ne bih nikad stavljao postupke Čovića i Radonjića i istu ravan.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment

Nada očigledno umire poslednja kod naših navijača :D

 

Znači, pola tima otišlo, 3 klinca u FMP na 4 godine, u FMP se dovlači 1 Đenka, meni, ovako, sa strane™ deluje da Čović sebi sređuje staru igračku kako bi mu bilo zanimljivije sa njom da se igra pošto mu glavna igračka verovatno ima malih problema na sisi sa koje sisa budžet. Ili pravi plan B, ali svakako je jasno kao dan da se nešto dešava i ne mogu da zamislim scenario u kome dovlačimo a) dobrog trenera b) dovoljno dobrih igrača da se rokamo sa grobarima koji će to, siguran sam, učiniti i biće jači nego prošle godine.

 

Što smo uzeli, uzeli smo, što bi rekao Mirko Topalović "SAD MALO ONA!".

  • +1 3
Link to comment

Ubeđen sam da ne postoji nijedan normalan i iskreni navijač KKCZ kome Radonjić nije draži, simpatičniji kako god, od Čovića. I jeste, ultimatum je plasiran namerno da se krivica za eventualni neuspeh u pregovorima zasigurno  svali na trenera. I to se tako ne radi, tačka.

Isto tako se ne radi ni da nakon osvojenog trećeg trofeja, na presu nakon utakmice, objaviš koja sve dugovanja klub ima, pa buduće pregovore svesno dovedeš u ulicu iz koje nema izlaza, popularni dead end street. 

Koliko god Čović bio nekorektan, ponekad ni Radonja ne zaostaje.

  • +1 1
Link to comment
Ubeđen sam da ne postoji nijedan normalan i iskreni navijač KKCZ kome Radonjić nije draži, simpatičniji kako god, od Čovića. I jeste, ultimatum je plasiran namerno da se krivica za eventualni neuspeh u pregovorima zasigurno  svali na trenera. I to se tako ne radi, tačka.
Isto tako se ne radi ni da nakon osvojenog trećeg trofeja, na presu nakon utakmice, objaviš koja sve dugovanja klub ima, pa buduće pregovore svesno dovedeš u ulicu iz koje nema izlaza, popularni dead end street. 
Koliko god Čović bio nekorektan, ponekad ni Radonja ne zaostaje.
To u prošlom mandatu ili sam nešto propustio?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment

Pa ovaj Čovićev ultimatum ne stavlja Radonjiću traku na usta. Ako potpiše za Panatinaikos, samo lepo kaže "Dobio sam duplo više para, i naravno konkurentan tim što mi u Zvezdi nije bilo garantovano" i Čović posle ovih 6, 7 reči može samo dupe da obriše sa svojim "ultimatumom". 

 

Pri tom, niko sa dva grama mozga neće zameriti Radonji što nije ostao, pogotovu posle onakve finalne serije. 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Već je Davidovac izborom kluba nagovestio raspad. To što Čovićeva sujeta pravi i od sunca u julu rijaliti najmanje je bitno. Na kraju krajeva, ta sujeta mu je najmanje problematična komponenta ličnosti.

Znam da ga neće zameniti niko adekvatniji, ali porazi takvi ljudi nisu mala satisfakcija, a imam utisak da je blizu da se povuče.



Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka



Link to comment

Razočarao me Radonja izborom kluba ,gde nadje ove šugavce. Biće bivši do kraja sezone. Samo ga više ne bih vraćao nazad,nebitno što nije njegova krivica ,dva puta odlaziti je dovoljno .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Čović i pored svih fioka nije sposoban da obezbedi konkurentan budžet i tu se čitava priča završava.

 

Radonjić i Kalinić nisu ljudi koji bi pristali da budu vreće za udaranje pomahnitalim naprdnjacima.

 

Nadam se da je ovde i Ćokijev kraj što se tiče vođenja kluba, nije u stanju da se izbori za ravnopravan tretman, putuj Igumane.

 

BTW, izrazito kiseo osmeh na Dejovom licu. Ne čini se oduševljen odlaskom.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Čović i pored svih fioka nije sposoban da obezbedi konkurentan budžet i tu se čitava priča završava.

 

Radonjić i Kalinić nisu ljudi koji bi pristali da budu vreće za udaranje pomahnitalim naprdnjacima.

 

Nadam se da je ovde i Ćokijev kraj što se tiče vođenja kluba, nije u stanju da se izbori za ravnopravan tretman, putuj Igumane.

 

Nije ovde do Ćokija ništa, koliko smo uzeli titula zu poslednjih 6, 7 godina?

 

Jednostavno, bitnije je da grobari ne viču Vučiću pederu nego da mi uzmemo još jednu aba ligu. Postoje svakako drugi načini da se namire naši orangutani sa tribine i njihovi "vojnici" preko ultra kopa i sličnih firmi/tendera/poslova, za običnog navijača ih ravno zabole patka. 

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment

Sad su vec neko vreme kese pa vise nisu toliko ni odvratni. U onoj post-Obradovic eri su se slepali do plejofa jos jedno 5x na sudije i preokrete u zadnjoj cetvrtini kad se igra ragbi

2 najdraze pobede u EL ikada su mi iz 15/16 - kad je Vasa u Atini poslao Dijamantidisa u kukuruz rolingom u zadnjoj sekundi cetvrtine (mislim trece) i dugom dvojkom iz coska, i ovde kad je Kvinsi prikuco uz dodatno bacanje za kraj, jedva nekako

Jesu njini motali Lamoniku skuterima ili Olimpijakosovi? Ne mogu da se setim tacno

Link to comment
  • aram locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • aram unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...