Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, munze said:

kazu

po inter netima

biće zanimljivije da se prate treninzi, više nego utakmice

 

+1 na harperovu prvu rečenicu

  • +1 1
Link to comment

Nijedan drugi Crnogorac nije bio dostupan, jbg. A naš GM ne vidi dalje od Kolašina kada su treneri u pitanju. Al zato je stručnjak za kengursku ligu, kad vrti igračke kataloge.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
53 minutes ago, Gale said:

A Nedović likes this :thumbsup:

 

Svako ko misli da je potpis ove budale dobra stvar je jos veca budala od njega. Postoji neka mala sansa da je proteklu godinu proveo na terapiji, posto ga onakvog ne bi zaposlio nijedan drugi klub. U slucaju da se to nije desilo nece izdrzati dva meseca na klupi a onda ce posle dva meseca Lazic da ga polomi od batina na treningu i tako ce se zavrsiti ta odiseja.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Barrister said:

Plavšić - Kuzmanović pristup košarci. Visoki igrači ne smeju da šutiraju duge dvojke, na početku napada se ne šutira bez obzira koliko je dobra situacija, sve što iskače iz šablona je divljaštvo i privatizacija. Zato npr. uglavnom nije problem kad Dobrić šutira i promašuje na isteku napada iz driblinga. To je racionalan šut.

 

Šutiranje dugih dvojki je zapravo upravo taj pristup o kome pričaš. Retrogradna košarka. Posebno ovakvih dugih dvojki i nema veze sa visinom igrača. Ovo ostalo si izmislio. 

Link to comment
5 hours ago, harper said:

 

Covek je degenerik, dovoljno je vidis na sta lici i sve ti je jasno o njegovom mentalnom stanju. Imao je taj run sa Baskonijom na osnovu kojeg je stekao reputaciju dobrog trenera a onda je zasrao svuda gde se pojavio i nigde se nije zadrzao duze od godinu dana. I lici na Covica da tu sujetnu budalu dovede za trenera.

sin mu je imao istu frizuru sa repom. cudan lik uvek bio. pokojni brat isto neki tezak covek. udarao sina basketu ( momka od tada 20-ak godina bam po glavi  nekoliko puta za vreme basketajer nije odigrao kako je on zamislio. pa psovanje i sl) ja mu jednom na pauzi basketa rekao kako mu klinci koje trenira zavrsavaju desnom rukom levi korak dok on pegla basket i od tada vise nikad mi se nije javio + mu ta deca placaju treninge. mislim da je umro pre godinu dana od posledica korone.

bice ludjenja sad na zvezdinim utakmicama

  • +1 1
Link to comment

Napraviš ekipu za rekreativni basket, a onda kad ta ekipa zaređa sa očekivano rekreativnim rezultatima, ti im dovodiš trenera teroristu da "zavede red" lolčina

Kao da klincima u igraonicu dovedeš strogog profana sa faksa umesto animatora

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
On 5.11.2022. at 12:09, harper said:

 

Holand je na prvoj pripremnoj utakmici koju smo igrali dao 27 poena ili tako nesto ali tada ova plejada nasih asova nije mogla da igra pa je neko morao. A zato sto ne bismo davali Dobrice, Lazice, Markovice i ekipu za profesionalne igrace i ne mozemo da napravimo iskorak. Pametniji od nas koji dokazano znaju kako se igra (i osvaja) Evroliga igraju sa Madarom, Panterom, Nanelijem, Papapetruom, Ledejom i Lesorom. Zato ti pametniji u svojoj prvoj sezoni imaju egal skor uz dva neverovatna i nezasluzena poraza a mi cekamo da Dobric proradi, da Lazarevic nauci da sutira, da Lazic povrati odbrambeni mojo, da se Luka Mitrovic ne povredi svaki drugi mesec a Nedovic svake dve nedelje, da Markovic pronadje eliksir mladosti a Ivanovic 10 kila misica i dok tako cekamo zakucani smo za dno evroligaske tabele, gde cemo i ostati do kraja.

 

Ali vazno je da Covic moze da ide u jutarnje programe i prdi kako se mi kao borimo za interes srpske kosarke forsirajuci godinama nikad igrace poput Dobrica koji za sve ove godine kod nas nisu naucili nista, napredovali nimalo i otici ce u penziju kao "eh, zamalo" poluproizvodi.

Ne pametniji od nas. Bogatiji

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...