Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Kada se Martin i Holand koriste na kašičicu - supenu i kafenu - i kada se uzme da Vildoza i Nedović nemaju ni približno kvalitetnu zamenu, ovaj tim je baš tanušan. I rezutaltati su takvi. 

 

Sastav nije tako loš, mislim da fali još spolja treći igrač Vildoza - Nedović nivoa za izdržljivost na EL nivou. Sve ostalo mi se čini da je samo pogrešno razmešteno. 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

u ovom timu svako ima ovlasti kekve želi.  pošto nema hijerarhije, vizije misije itd, nego svako improvizuje u skladu sa svojim mogućnostima
 
liči malo na shot chart Johnija Obryanta, tada su nam ovde objašnjavali  da su za dobrog igrača to sve normalni šutevi i da treba samo da se prepustimo. ali je onda došao Radonja i brzo je prestala potreba da se bilo šta objašnjava

Edited by levi
  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, Plajvi said:

Pa fala kurcu da treba da puca, nece valjda u situaciji 1 na 0 sa obrucem baciti loptu rezervistima 

Ne bi ni Bajern tukli da se Vildosa nije izdivljao 

 

Bentil ima oko 50% za tri od pocetka sezone, sve dok ima takve procente treba da sutne svaku. Besmisleno je da igrac na tom nivou efikasnosti ne uzima takve suteve samo zato sto je neko zamislio da cetvorka treba da uzima veci broj suteva blizu kosa. Ono sto jeste problem je sto se previse akcija postavlja za njega da igra ledjima daleko od kosa iako nije dobar u tome pa uzima previse fade away suteva sa strane ali to nije njegov problem vec problem trenera i organizacije igre. Troje koje sutira su uglavnom otvorene i dolaze posle prodora nase spoljnje linije, to su uglavnom dobri sutevi i zato ih i pogadja u tako visokom procentu. Iz tih guzenja na 3-4 metra od kosa Bentil je na pocetku sezone davao dosta asistencija i bekovima i katerima ali za tako nesto ostatak tima treba da se krece kad on dobije loptu. Ne secam se da je covek jedan jedini put preskocio asistenciju igracu koji je ostvario dobru poziciju.

  • +1 4
Link to comment

Pa na ovom shotchartu čovek ima samo 2 šutirane trojke ali zato ima 5 dugih dvojki i koliko sam ja gledao selekcija šuta mu zaista i jeste bila loša sinoć. Na stranu to što nije realno očekivati da će da šutira 50% za tri i da ti procenti moraju da padnu. Ako i 40% bude šutirao to će biti dobro za Zvezdu

Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

Pa na ovom shotchartu čovek ima samo 2 šutirane trojke ali zato ima 5 dugih dvojki i koliko sam ja gledao selekcija šuta mu zaista i jeste bila loša sinoć. Na stranu to što nije realno očekivati da će da šutira 50% za tri i da ti procenti moraju da padnu. Ako i 40% bude šutirao to će biti dobro za Zvezdu

 

Bio je los na poslednjoj utakmici ali se ovaj tvit, gle cuda, pojavio bas posle prve njegove slabe utakmice. Mogao bi dobri Toni da stavi i shotshart Dobrica od pocetka sezone, ne na poslednjoj nego na svakoj bogovetnoj utakmici. Ili non-shotchart Branka Lazica.:D

 

Bentilova selekcija suta je najmanji problem Zvezde.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Bio je los na poslednjoj utakmici ali se ovaj tvit, gle cuda, pojavio bas posle prve njegove slabe utakmice. Mogao bi dobri Toni da stavi i shotshart Dobrica od pocetka sezone, ne na poslednjoj nego na svakoj bogovetnoj utakmici. Ili non-shotchart Branka Lazica.:D

 

Bentilova selekcija suta je najmanji problem Zvezde.

Plavšić - Kuzmanović pristup košarci. Visoki igrači ne smeju da šutiraju duge dvojke, na početku napada se ne šutira bez obzira koliko je dobra situacija, sve što iskače iz šablona je divljaštvo i privatizacija. Zato npr. uglavnom nije problem kad Dobrić šutira i promašuje na isteku napada iz driblinga. To je racionalan šut.

  • +1 5
Link to comment
47 minutes ago, salerokada said:

 

Covek je degenerik, dovoljno je vidis na sta lici i sve ti je jasno o njegovom mentalnom stanju. Imao je taj run sa Baskonijom na osnovu kojeg je stekao reputaciju dobrog trenera a onda je zasrao svuda gde se pojavio i nigde se nije zadrzao duze od godinu dana. I lici na Covica da tu sujetnu budalu dovede za trenera.

  • +1 3
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...