Jump to content
IGNORED

Koordinata i derivati


napadaj

Recommended Posts

Sinoć sam čuo da neka ekipa ima tezgu na toj pijaci na kojoj kuvaju svašta, prave burgere itd. Probao neko?
nije tezga nego butiga, u onom redu di su mesari i ribari chini mi se. svi hvale, nisam bila.

ja sam osvojila belih treshanja. bice josh sledece nedelje i gotovo.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
2 hours ago, munze said:

imate tamo jos veci hipsteraj. pret op se zove. samo leba, gude i sampanj

 

287972030_715676732856461_6287684319277620725_n.png

Kad je vec toliki hipsteraj mogli su koje kude dobre nozeve da kupe a ne escajg.Ovako prstima mora i tu dolazi do izrazaja visina case za sampanj da se ne vide masni otisci.

Link to comment

iha od kad je dobri i pošteni kauboj pisao o koordinati. više puta sam je overio, svaki put je bilo skoro bez greške za to što nude, do poslednjeg puta…

 

dizaster, apsolutni. ja uzimam neku džigu antonio barden, dobio sam komad leba sa tri, četiri džige, bez onog sosa sa šljivama tj bilo ga je u količinama koje bi stale u malu kašičicu za kafu

drugo je bio neki biftek, gde je 80% “mesa” bila žila, i bilo je skoro pa nejestivo

 

to je bilo jesenas u tzv zimskom meniju, od tad nisam bio, plus su renovirali onu ulicu uz kej pa mi je bio problem da dođem tj parkiram se

 

nisam skroz odustao, al sledeći put se spremam na razgovor sa njima pošto smo u međuvremenu razvili prijateljski odnos

 

 

 

 

i napomena za one koji prvi put idu, obavezno naručite unapred tj rezervišete vreme kada želite da vam bude gotova klopa, inače ćete da izvisite

Link to comment

+1 za Koordinatu.

Dva puta bio, jednom baš tu džigu jeo i bila je vrhunska.

Cene klasične restoranske, hrana predobra, par koji to vodi i sprema klopu super zabavan i prijateljski, atmosfera zanimljiva (hipsterska, kako god hoćete).

Nosim dobre uspomene i ići ćemo ponovo.

 

To jedenje na pijacama je neki globalni koncept. Probao sam i u Londonu (Camden) i u Budimpešti (Vasarcsarnok) I svuda mi je bilo odično. Pa što ne bi i Zemun imao to isto ;)

Link to comment

pa nije baš kafana. nekako je otvoren tip, nije zaseban objekt sa stolovima. maltene street food, al nije s nogu, ne može jer je ozbiljno jelo. prodaju ti iz kioska ali jedeš za stolom. naravno, nije to nešto novo izmišljeno, samo pokušavam da objasnim razliku u odnosu na restoran ili kafanu.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...