Jump to content
IGNORED

teniska utakmica na travi


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, villiem said:

ovaj momak u stvari ima ozbiljan potencijal ali mislim da nece izdrzati

On to ima oduvek, ali sam talenat nije dovoljan. Plus ima i gadan karakter i to je to. 40 mesto na atp-u

  • +1 2
Link to comment

usao mu je u glavu, mislim cak jos kod gema dok je ovaj servirao za 1.set

to sad mora i rezultatski materijalizovati. steta za onu otvorenu paralelu u prvom gemu 3.seta

  • +1 1
Link to comment
Ako vama ovo nije dobar tenis, predjite na ritmicku gimnastiku.
Dobar nije dovoljno za finale Vimbldona. Ovaj je ceo jedan set igrao ozbiljno i poceo da se sprda jer je lud 300% a Novak se muci jednostavno, nije ni senka onog iz najboljih dana. Trude se ali da nije ovoliko publike i aplauza i lozenja covek bi pomislio da gleda neki mec u Haleu ili Hertogenbosu.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Zli Gli said:

Dobar nije dovoljno za finale Vimbldona. Ovaj je ceo jedan set igrao ozbiljno i poceo da se sprda jer je lud 300% a Novak se muci jednostavno, nije ni senka onog iz najboljih dana. Trude se ali da nije ovoliko publike i aplauza i lozenja covek bi pomislio da gleda neki mec u Haleu ili Hertogenbosu.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Ja ne znam jednostavno da li gledas mec ili simultano pratis svoje tikete, tenis je odlican.

Edited by Lancia
  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Ja ne znam jednostavno da li gledas mec ili simultano pratis svoje tikete, tenis je odlican.

plus tisuću, sjajna borba, sjajan meč

Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...