Jump to content
IGNORED

teniska utakmica na travi


Ros

Recommended Posts

Nije bio natročito kvalitetan ženski meč 

Malo je bilo perioda kada su obe dobro igrale, mada, bilo je i par sjajnih poena. Grešaka ipak više.

Ribakova se isto pogubila na kraju, Žober se ipak pogubila više. Čudi me to, očekivala sam od nje da bude stabilnija i mentalno jača.

Jelena na kraju nije znala šta ju je snašlo :D.

Volela bih konačno neku konstantnost u ženskom tenisu, ali što reže zli, mrka kapa.

 

 

 

 

Link to comment

Cuj imali svoje sanse, vodili 2:1, u petom imali 4:2 i posle na 4:4 opet dve brejk lopte za 5:4 i da rese servisom, da bi od 1:1 u supertajbrejku uspeli da izgube 2:10, sto je previse i da je Pavic igrao s pola jedne ruke, ne mozes izgubiti u dublu 9/10 poena da ga jebes

Inace su me sjebali za 180 hiljada, jebo sam im mater

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Danas smor u najavi.

Kirjos ima sva teniska oružja da oduva Novaka i iz najboljih dana, a Novak ovde, po onome što sam do sada video - ne baš ubedljiv. Ajde sve pre QF, ali protiv Sinera predugo pasivan i nemoćan. Jeste posle odigrao tri odlična seta, ali toplo-hladno nastup protiv Norija me prilično iznenadio.

 

Laička torija i nagađanje: kampanjska strategija, odnosno fakultativno bavljenje tenisom uzimaju danak.

 

Verujem da ume i može da izvuče najbolje iz sebe kada je potrebno. Valjda će tako biti danas i nadam se samo da na terenu neću gledati onaj loš, skrušeni, nemoćni stav mirenja i sa pognutim ramenima, jer grbavac može biti samo jedan.

 

Ajde Nole!

 

y4md4R_6yeZ_MxhOZY8RgV-xNSQBvg0bNfEbEe1z

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Da se odmah ogradim, ja većinu Novakove karijere sam proveo u nekom "usrana grlica" stanju, uvijek u strahu. Nekada opravdano, češće neopravdano.

 

Međutim, ovaj put stvarno 🤣 mislim da je Kirijos neko ko Novaku uopšte ne odgovara. On mu neće davati mnogi brejk šansi, igra izuzetno napadački i ono Novakovo "vraćanje/guranje" loptice neće biti dovoljno.

Isto tako, Novakov servis je ove godine previše u stilu toplo-hladno da bi mogao da drži korak sa Nikovim.

 

Tako da, jeste, opet se plašim poraza, ali hajde Novače, demantuj me opet!

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, villiem said:

bemu zivot, ovaj nik vodi 2:0, kako se to desilo :D

nije teo da igra vise na turnirima gde nole igra..

 

 

Oba poraza su bila 2017. u Novakovoj najgoroj fazi.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Oba poraza su bila 2017. u Novakovoj najgoroj fazi.

 

Danas novi odnos snaga 2 : 1 sto kad saberes daje 21

 

Ne brinem, zato sto postoji onaj snimak aeroplana i onaj pogled prema publici, jak je Novak opet. Mozda ne toliko fizicki koliko je u stanju da se vraca. Cenim ipak da nece dozvoliti da se dodje u takvu situaciju. Jedino da protivnik odigra mec zivota.

I Nik to zna.

 

  • +1 2
Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...