Jump to content
IGNORED

teniska utakmica na travi


Ros

Recommended Posts

Moram da pitam.

 

Jel' se još nekom osim mene učinilo da je publika u vezi Noleta bila danas neuobičajeno pristojna, tj. korektna skroz do kraja, ne samo prvi set?  :huh:

 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, J-♣ said:

Moram da pitam.

 

Jel' se još nekom osim mene učinilo da je publika u vezi Noleta bila danas neuobičajeno pristojna, tj. korektna skroz do kraja, ne samo prvi set?  :huh:

 

Nori je rodjen u Juznoj Africi, otac Skot, majka Velsanka, a celo detinjstvo je proveo na Novom Zelandu, gde su njegovi i dan danas - ja cu mozda da nadjem vece veze sa Londonom nego on :D -tako da prosecan Cockney i nije bas lud za njim.

Inace, svaka cast Noriju dokle je dogurao, ali ovaj njegov bekhend je smehotres. Dok je forhend malo slabija verzija Soderlinga sa zamahom "iz svlacionice" i moze da bude oruzje, on mora podhitno nesto da uradi sa bekhendom ako zeli da dogura ponovo do zavrsnice nekog slema, jer ce ostali poceti to debelo da iskoriscavaju.

Edited by JohnnyD
  • +1 1
Link to comment
razmisljam se da kupim neku kartu u nedelju, do pg ili tivta, povratnu [emoji38]ol:
Ja ostao u firmi da ne gledam i uspelo je

Možemo u nedelju da gledamo u Pavoneu, pa ako Nik krene da teslači Noksu, onda da se razilazimo
Link to comment
14 hours ago, J-♣ said:

Moram da pitam.

 

Jel' se još nekom osim mene učinilo da je publika u vezi Noleta bila danas neuobičajeno pristojna, tj. korektna skroz do kraja, ne samo prvi set?  :huh:

 

Tokom čitavog turnira je dočekivan i pozdravljan od publike sa velikim poštovanjem.

  • +1 2
Link to comment

Gledam sad h2h Noleta sa Kirjosom, ladno su igrali samo dva meča do sada, i oba je izgubio.

Bio sam uveren da su se susreli više puta. :blink:

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Gledam sad h2h Noleta sa Kirjosom, ladno su igrali samo dva meča do sada, i oba je izgubio.

Bio sam uveren da su se susreli više puta. :blink:

Ni set mu nije uzeo...

Link to comment

Kirjosa sad treba dovesti u Srbiju na neko roktanje, roštilj, pečenje, urnebes, oblande, rakiju, sve po redu. Udomio bi se ovde, šištalo bi mu levo mudo da se vraća tamo među kojekakve karakondžule. :fantom:

Link to comment

Uze Ribakina, rutinski preokret. Fina neka devojka, nije se lozila preterano na kraju za razliku od 99% ostalih osvajaca u obe konkurencije, bas bas simpaticna. Sad je verovatno nece biti nigde preko cetvrtfinala jedno dve godine, klasika za zene, ali lep uspeh danas svakako.

Inace, 1.25 na Novaka a 4 na Kirgiosa, preterali su bas. Uopste ovaj nije toliki autsajder, jbg.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Sandradjer said:

Ako Kirjos uzme GS,  preko ovog naseg, ovaj GS, ove godine. Nema sanse. Mnogo bi bolelo :D


Dobrodošo međ Novakove navijače.

to je kod nas normalno.

  • Haha 1
Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...