Jump to content
IGNORED

teniska utakmica na travi


Ros

Recommended Posts

43 minutes ago, Arkadija said:

Kako proklizava na ostacima trave i ovoj prašini

stalno se pitam zašto trava na vimbldonu nije kao na vembliju. prostor za servis je kao peterac na našim stadionima.

Edited by djordje geprat
Link to comment
7 minutes ago, djordje geprat said:

stalno se pitam zašto trava na vimbldonu nije kao na vembliju. prostor za servis je kao peterac na našim stadionima.

Takva je na početku turnira.

Ali ne može da se održi naročito na tim delovima gde se najviše gazi - oko osnovne linije. Organizator se trudi koliko može, zalevaju svako veče posle mečeva, ali nemoguće je održati tu travu.

  • Hvala 1
Link to comment

Bartoli uvek bila lepa? Zanimljivo... Plus oni tikovi u vidu laznih bekhenda i forhenda pre ili posle svakog poena, skakutanje neko, jako cudnovata...

Novak bi ovog Norija mogao dobiti sa maksimalno izgubljenih 5-6 gemova da je hteo, valjda ga bilo sramota pa kao malo da se zakuva. U finalu ce biti bas jebeno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
Bartoli uvek bila lepa? Zanimljivo... Plus oni tikovi u vidu laznih bekhenda i forhenda pre ili posle svakog poena, skakutanje neko, jako cudnovata...

Novak bi ovog Norija mogao dobiti sa maksimalno izgubljenih 5-6 gemova da je hteo, valjda ga bilo sramota pa kao malo da se zakuva. U finalu ce biti bas jebeno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


Ma fora što je sad Zimonjić igrao u paru sa Martinom Hingis, a iz nekog razloga bila potpisana Bartoli, al izgleda da sam samo ja gledao...

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk


Link to comment

Pa možda je Marion i bila lepa, ali toliko je iritantna bila da je mogla da bude i svetska lepotica, to se ne bi primećivalo.

Naročito ne bi primećivali mi neki za koje se zna za koga smo navijali :lolol:.

 

Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...