Jump to content
IGNORED

teniska utakmica na travi


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, Zli Gli said:

Od tad odigrao jedno 5 komada vec sa ulozima 5-10 hiljada, sad vrebam preokret na ovu Zaber ali poranila, uzela brejk vec.

Za to vreme muceni Dominik Tim vodi ljutu bitku kao vajld kard u Salzburgu na sljaci protiv uvek augodnog Frana Misolica ili kako vec. Koja tuga jebena, propao covek skroz a bio top3 lagano.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Aj', Zli, ne zajebaj.

 

Nemoj sad da bude bacio je sve niz rijeku, nego uloži te pare u neki biznis, ili piši knjigu. Imaš materijala kol'ko 'oćeš :riba:

Link to comment

Djokovic Nori h2h 1:0 (beton jedino)

Djokovic Goffin h2h 7:1 (vimbldon 2019 :  64 60 62)

 

jedini poraz od Gofana na sljaci, i to jedva, i to 2017.

Edited by Tsai
Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

Djokovic Nori h2h 1:0 (beton jedino)

Djokovic Goffin h2h 7:1 (vimbldon 2019 :  64 60 62)

 

jedini poraz od Gofana na sljaci, i to jedva, i to 2017.

de ne mrači bez potrebe

popij šta se već pije u francskoj

  • Haha 1
Link to comment

Navijam za Norija ali mislim da nejaki Gofin dobija, dosadan je kao proliv a ovaj nije bas top klasa da ga otrese tako lako. Svakako lagan protivnik za Novaka, bez frke za finale.

Aj', Zli, ne zajebaj.
 
Nemoj sad da bude bacio je sve niz rijeku, nego uloži te pare u neki biznis, ili piši knjigu. Imaš materijala kol'ko 'oćeš :riba:
Mislim da se vecina nas smiri i povuce tek kad bankrotira, verovatno cu i ja tako.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Zli Gli said:

 

Mislim da se vecina nas smiri i povuce tek kad bankrotira, verovatno cu i ja tako.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

brate, mojne tu malodusnost i mirenje sa sudbinom. molim te!!

nisi taj tip (bar koliko te poznajem iz forumskog opusa).

Link to comment

Gde nisam, ja sam od onih sto se ne bore kad brod tone nego cekam mirno kraj[emoji23] Borac sam i zapenim samo kad ne treba oko gluposti i kad neko prica pozitivno o Vucicu i klapi, tu mi se zapali mozak. Ostalo sve ameba, nista[emoji23]

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
6 minutes ago, Zli Gli said:

 

Mislim da se vecina nas smiri i povuce tek kad bankrotira, verovatno cu i ja tako.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Nope.

 

Imaš još vremena da puštiš dja'ola, pa ti vidi ;)

 

 

  • +1 2
Link to comment

aj ne kaki.

pricas kao da si na dopu, imas 60 god, nemas ni zube ni kinte i ostalo jos da prodas gajbu i zavrsis posao.

decko, cimni se! idi putuj, juri svetske ribe, trguj skupljim kolima/ eto ti adrenalin, veca lova u igri= veci rizik/, idi na konjaru...

sta ja da ti pricam, nisi glup...

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment



idi putuj
 


Najgluplji savet za nekoga koga ne zanimaju putovanja ni najmanje. Npr. one sto stave u opis profila na instagramu ili gde vec da su traveleri mislim da treba javno spaliti, za primer ostalim travelerima.

Elem, valjda Nori nece sjebati sad, bas bi bilo gadno i zbog polufinala uopste a i za moj tiket.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
34 minutes ago, renne said:

ma bjaži bolan, šta ti je, niđe veze

Upravo se to dešava: dejvis kup navijanje u toku poena, histerija.
Na tom talasu će Nori sada uzeti meč.

  • +1 2
Link to comment

Pa treba Novaku malo ludila, makar i protiv osrednjeg igraca, da se nalozi pred finale. Danas je dobar deo meca bio bezvoljan i smoren, nicim izazvan.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...