Jump to content
IGNORED

teniska utakmica na travi


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, dùda said:

a što ? 

možda su ga samo (do wc-a) mučili gasovi :fantom:

 

vec je krenulo "uzeo nesto da se podigne" i takva sranja

Link to comment

Posle prvog seta protiv onog Holandjanina rekao sam zeni da mi se ne svidja scenario u kojem Novak pre odlucujucih meceva ne provodi puno vremena na terenu jer sam se bojao scenarija iz Pariza da nece "imati noge" kad mu najvise bude trebalo. Od tog trenutka je izgubio tri seta.:D Sad je bilo dosta gubljenja setova, testirali smo se za duge meceve, prosli test i sledeca dva meca mogu da se uzmu i bez stresa.

Edited by harper
  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

 

vec je krenulo "uzeo nesto da se podigne" i takva sranja

ma znam bre, jasno je, ali i da to Novak nije ni spomenuo, isto bi opet bilo 

Link to comment

 

Ovo je jebeno nerealno. Navikli smo od Novaka svasta kad su ovi udarci iz streca u pitanju ali tesko je i objasniti koliko je nerealno ovako nesto izvesti.

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment
37 minutes ago, Zli Gli said:

Ma nemam ja nikakve velike pare ali sam mogao imati da nisam usao u kladionicu nikad.

Mada je Nole sad malo popravio krvnu sliku, losu kvotu sam uhvatio jer je posle islo do 2.6 ali ne zalim se.

Novace, ljubim ti kuracemoji7.pngemoji8.png
 

  Reveal hidden contents

ed9d947bbcb5878ffac990ffec3721a7.jpg



Sent from my M2012K11G using Tapatalk

 

 

Zelim ti da ti ovo bude poslednji odigrani tiket u zivotu

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, renne said:

i još osvojiti poen

 

Ma, ovo je nenormalno. Igraci, kad i ako uopste krenu na ovakve lopte, kupe slajsom jer su telom daleko od loptice pa da se nadaju da ce protivnik biti toliko lud da ne izadje na mrezu ili nesposoban da odigra dovoljno dobar volej za egzekuciju. Ne postoji niti je ikada postojao igrac da sam ga ja gledao koji moze top-spin ili flet bekhendom da izvuce ovakav cross-court viner iz ove situacije. Ovo se bukvalno protivi zakonima fizike. Imao je Novak dva ovakva poena sa forhend strane u karijeri, jedan bas ovde na Vimbldonu protiv Berdiha, ali je drugaciji (duzi) reach sa forhend strane. Izvaditi ovo dvorucnim bekhendom je bizarno.

Edited by harper
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Ovo je jebeno nerealno. Navikli smo od Novaka svasta kad su ovi udarci iz streca u pitanju ali tesko je i objasniti koliko je nerealno ovako nesto izvesti.

 

Ja sve vreme razmisljam o ovome. Sigurno jedan od njegovih najboljih poena ikad. Nije mi jasno kako je izveo 

Link to comment
Just now, Tsai said:

 

Ja sve vreme razmisljam o ovome. Sigurno jedan od njegovih najboljih poena ikad. Nije mi jasno kako je izveo 

Mora da si mu ti bacio neke madjije iz aviona, da se trgne :)

  • Haha 1
Link to comment
 
 To je Novak sad.

Jeo sam govna, baš tako, tim rečima. :fantom:

Ugasio eon na poslu na 0:2, krenuo kući na 2:2 (povremeno gledao forum, nisam ni Sofu hteo da gledam), stigao na 3:2, sad ću natenane da odgledam zadnja 3...


Sent

  • +1 2
Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...