Jump to content
IGNORED

teniska utakmica na travi


Ros

Recommended Posts

14 minutes ago, dùda said:

ja ne vidim da Novak ovde može do pobede 

ne mislim na ovaj meč, to će dobiti, nego na titulu

Ja ne vidim ko moze da ga pobedi - verovatno jedan od "najlosijih" Vimbldona sto se konkurencije tice. Nadal je jedini ozbiljan konkurent, ali Djokoviceve sanse su tu 60:40. Bile bi 70-30 da nije jos uvek svezeg i bolnog poraza iz Pariza.

Link to comment
13 minutes ago, dùda said:

Što se Jelena onako osušila. Ono nije da nije bila suva i ranije, ali ovo sada je novi nivo suvoće :unsure:

Cini ti se zbog metla frizure, izgleda s njom ko da je Temza izbacila.

Link to comment

 

7 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Ja da uzmem i treniram deset dana imao bih bekhend na nivou ovog Nizozemca. Misterija kako je dobio ovoliko mečeva. 

Da, jako loš BH, osim slajsa, ali FH prilično moćan.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Max Morlock said:

Zaspao noćas tokom 3. vidim jutros Van Basten propo.

Mnogo bolji Novak u 3. i 4. od onog koji je na autopilotu igrao prva dva seta: bolje kretanje, agresivniji pristup, prolazio je kroz lopticu, počeo da čita servis i odigrao priličan broj sjajnih poena. Već sam počeo da brinem da će se ikada ponovo pojaviti.

Još jedna stvar koja mi se jako dopala. Novak je prilično frustriran i nervozan završio drugi set, a u naredna dva potpuno relaksiran, što je bilo vidljivo i po načinu na koji je komunicirao sa publikom, boksom i sudijama.

Prečesto smo ga poslednjih godina gledali nervoznog na terenu, a umeo je da izgleda i kao tempirana bomba. Krajnje je vreme da i on, a i mi sa njim više uživamo u ovim zrelim godinama njegove karijere.

Novak je biser od igrača i na ovom turniru mu preostala ekipica nije ni do kolena i nadam se, a i želim mu da taj svoj kvalitet realizuje! 

  • +1 2
Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...