Jump to content
IGNORED

sportski podcasti


Recommended Posts

Auuu kopka me da odgledam al već osećam da će da priča kako nije tatin sin i da je sve sam stekao. Druga teza verovatno kako se sam sklonio iz zvezde zbog tima, da je mogao lagano sam da igra da je hteo.

Link to comment
On 7.12.2022. at 22:40, kud u maglu Simoviću said:

1 teška priča

 

Priča Čovke kako je čuvao Brendona Dženingsa na pripremnoj tekmi FMP-Lotomatika tamo negde 2009te. Kaže da se ništa nije pitao. To bih platio da pogledam :D

 

Brendon nedugo posle toga natrpao 55 u NBA ligi

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Šakota kod Jao Mileta nabraja najtalentovanije igrače koje je trenirao. I sad ide Stojaković, Panter itd. ali je najinteligentniji igrač kojeg sam trenirao moj sin Dušan. Jer kad ja nešto kažem, znam da me onaj crnac razumeo 50%, onaj malo bolji - malo više, a moj Dušan - 100%. :covid19:

  • Haha 7
Link to comment
  • 2 weeks later...

Čiča kod Luke i Kuzme :laugh:

 

Priča o sezoni u AEK 2000. Kaže "u prvom kolu Evrolige smo dobili Kinder, i to ih dobro otkinuli. Kao i ja Đinobilija, mislim da sam dao 27."

 

Nije me mrzelo da proverim. 1 razlike za AEK, Gurke 16 poena. Doduše možda je sebe pomešao sa Rigodoom koji im je stavio 26 :D

 

Ali neverovatno koliko čovek večito izmišlja

Link to comment

Nisam se odavno ovako ismejao, al nisam stigao da prijavim jer pao forum. Elem, kreten od Savanovića čestita rođenje deteta Slavku Vranešu i kaže da je beba visoka metar šezdeset :laugh:

 

Negde na 1h 16'

 

  • Haha 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

gledao sam aleksu pecelja(bilijar) kod ace, mila majko koliko je on tragičan. pa jbt ispod kamena da si odrastao znao bi bar dve stvari o bilijaru i ne bi ga mešao sa snukerom

 

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

 

kako se u poslednjih par dana piše o sudijama, kriterijumu, krađi itd

evo šta o tome ima da kaže jedan od najboljih sudija

 

ima par super detalja pogotovu o određivanju kriterijuma suđenja

  • Hvala 2
Link to comment

Mirko Milićević laže kao pas kod Jao Mileta. Al ipak najjača mu je wiki strana koju je očigledno sam pisao :laugh:

 

ПАОК је гостовао Црвеној звезди 1987. године, када је избила туча. Мирко Милићевић је нокаутирао пола екипе ПАОК-а и десетак навијача из првог реда трибина.

 

https://sr.m.wikipedia.org/wiki/Мирко_Милићевић

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...