Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

kako moze da bude u sumi kada ste se samo vi i valensija prijavili za dva raspoloziva mesta? jedino ako silobad iz protesta na aplikaciji  za el nacrta kurac umesto da je popuni kako valja pa vas eliminisu.

  • Haha 3
Link to comment
6 minutes ago, Plajvi said:

Ljepo, srecno. :D Ima dosta gotivaca partizanovaca ovde na forumu zbog kojih mi je drago da se vesele

Necu pratiti neko vreme zarad cuvanja mentalnog i kardiovaskularnog zdravlja, ali generalno mislim da je nepravda ispravljena i da finalisti ABA trajno treba da imaju mesta u EL

Nazalost, ne mislim da ce se animozitet smanjiti zahvaljujuci ovome, samo sto ovaj put nasi™ nece smarati kao prosli put kako smo s 4-6 ispali a vi s 3-7 otisli dalje :D

evo ti sta da gledas

 

 

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, harper said:

 

Nije vazno gde je zec, vazno je gde je Zoc.:D

žoc vitla advokatice po palati pravde

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

kako moze da bude u sumi kada ste se samo vi i valensija prijavili za dva raspoloziva mesta? jedino ako silobad iz protesta na aplikaciji  za el nacrta kurac umesto da je popuni kako valja pa vas eliminisu.

Jedino da odluce da ce da zadrze 16 klubova za iducu sezonu (zbog CSKA i rusa) pa da ne igraju ni Valensija ni Partizan....

 

Mada ne secam se da su mediji objavljivali ovako da je gotova stvar, ali ipak da se saceka nije jos zvanicno....

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

žoc vitla advokatice po palati pravde

To je prevazisao, sada hara po fristajleru sa mojim vrsnjakinjama.

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

žoc vitla advokatice po palati pravde

 

2 minutes ago, Milošica said:

To je prevazisao, sada hara po fristajleru sa mojim vrsnjakinjama.

 

Sve stize. Posle nije najtrofejniji trener, zanemocao, nije ono sto je bio, bla, bla,...

  • Haha 2
Link to comment
22 minutes ago, Joe D said:

evo ti sta da gledas

 

 

Ako već ne mogu ključevi i mobilni telefoni, uleteće koji Trojanac :D

Link to comment
15 minutes ago, Milošica said:

To je prevazisao, sada hara po fristajleru sa mojim vrsnjakinjama.

Bogdanu kao bio problem što ga Dule cima na gajbu da proveri da nije u izlasku, a sad se Smajli svaki put trese da ne sretne Žoca na splavu :D

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...