Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

odgledao snimak. veličanstveno smo ih pregazili u poslednjoj četvrtini. lepe su ove pobede u Istanbulu u basketu, bude neka vrlo prijatna sećanja

  • +1 1
Link to comment

čak je i trifa sa najmanjom ulogom 07:25 je imao sjajnu rolu, stavio je vasa u džep i agresivnom odbranom poremetio ozbiljno efes

  • +1 4
Link to comment

opet smo ušli u meč u polusnu, ali za razliku od derbija razbuđivanje je došlo brže.

 

mislim da protiv naredna tri protivnika nemamo pravo na spavanje i preskakanje delova utakmice, odnosno da bi to ostavilo teže posledice nego u derbiju i protiv Efesa. samo protiv Panatinaikos kući smo favoriti, u svim ostalim utakmicama moraće da se ratuje teško za pobedu.

Edited by Ted
Link to comment
10 minutes ago, SNARC said:

Gledam bas snimak..cini mi se da je prelomilo to sto je rezervna postava sa Lesorom izdrzala da ih Efes ne pregazi na pocetku poslednje cetvrtine


Da, napravili su valjda 4:0 na pocetku posle Trifine ukradene, pa je Efes vezao sest poena i otisao na plus tri. Tu je Zeljko predupredio neki dublji kanal,  vratio Pantera i Nenelija i ostalo je istorija.

Imali smo 11:0 na kraju prve i pocetku druge, 11:2 na kraju druge i pocetku trece i ovaj coup de grace od 16:0 u cetvrtoj. Sve cesce lomimo kicme protivniku takvim serijama. Nece bas svaka biti kao ona protiv Albe, ali ni ovo nije lose.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
8 minutes ago, Ted said:

opet smo ušli u meč u polusnu, ali za razliku od derbija razbuđivanje je došlo brže.

 

mislim da protiv naredna tri protivnika nemamo pravo na spavanje i preskakanje delova utakmice, odnosno da bi to ostavilo teže posledice nego u derbiju i protiv Efesa. samo protiv Panatinaikos kući smo favoriti, u svim ostalim utakmicama moraće da se ratuje teško za pobedu.

 

Nema pravila naravno, ali ova neplanirana duza pauza moze malo da nas izbaci iz takmicarskog ritma na koji smo se navikli, pa ne bih bio iznenadjen da i protiv Olyja mlako udjemo u mec. Ali cak i dvocifreni zaostatak iz 1/4 se lako stize, bitno je imati snagu za furiozni finis, a na toj utakmici bicemo sveziji nego ikad. Prilicno sam optimista sto se tice te utakmice, za dupli spanski program vec nisam..

  • +1 1
Link to comment

Protiv Olija kao 2010. protiv Barse, tada neprikosnovene ekipe u evropi. Celicna odbrana i krvava kolena od prvog minuta.

Oni su obezbedili top 8 pa mozda im i ne bude toliko stalo, ali svakako ce uci ozbiljno; Nama bi bilo neizmerno bitno da dobijemo i da docekamo duplo kolo sa 17 pobeda. 

Link to comment

Francuski građanin na službenom putu u Turskoj osumnjičen za nedozvoljeni broj zakucavanja.

 

Meni su Trifina krađa i poeni u kontri i Smajlijeva bandža između 2 trojke potezi utakmice.

 

I da jbte, smajli na 4 ispalo doyaya u 4oj četvrtini

  • +1 4
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...