Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

enivej, posle sinoćnih utakmica deluje da su virtus i valensija(?) aut iz borbe za 8

ostajemo mi, baskonija, žalgiris, efes i makabi

 

možda se provuče neko sa 18 pobeda u krugu, sa 19 top 8 je siguran

 

Valensija nije out u odnosu na nas. Iako imamo dve pobede viška, imamo u stvari jednu pobedu viška, na sedam kola do kraja. Ako se izjednačimo na kraju takmičenja idemo ispod njih.

Takođe je bitno da i Makabi , ako može, izgubi od Fenera.

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Valensija sad ima dve zajebane - Madrid i Fener, ako obe izgube mozda mozemo da ih zaboravljamo polako. 

 

Misterija mi je Monako, po sastavu nisu medju jacima u Evropi, ali deluje da rutiniraju ovu ligu i lagano idu u top8. Imaju i laksi raspored, do utakmice sa nama mozda i pecatiraju svoju poziciju, pa nam lazni celavi da malo oduska.

Link to comment

Možda i bolje što je Žalgiris pobedio sinoć, zbog eventualnog zatvaranja kruga sa više od dve ekipe u kojoj je neka sa kojom nemamo dobar odnos.

Edited by Milošica
Link to comment

Veca verovatnoca je da nas Zalgiris pretekne (iako su daleko od najbolje forme, imaju odlican raspored) nego da se desi krug tri ekipe u kojima ce nas te dve pobede nad njima ostaviti iznad crte.
 

12 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Valensija nije out u odnosu na nas. Iako imamo dve pobede viška, imamo u stvari jednu pobedu viška, na sedam kola do kraja. Ako se izjednačimo na kraju takmičenja idemo ispod njih.

Takođe je bitno da i Makabi , ako može, izgubi od Fenera.

 


Valensija mora da dobije pet od sedam da bi izasla na 18 pobeda. Gostuju Realu, Monaku, Zvezdi, Zalgirisu i Barseloni, a cekaju Fener i Virtus. Oni su 90% out.

Link to comment
Just now, J.R. Cash said:

Veca verovatnoca je da nas Zalgiris pretekne (iako su daleko od najbolje forme, imaju odlican raspored) nego da se desi krug tri ekipe u kojima ce nas te dve pobede nad njima ostaviti iznad crte.
 


Valensija mora da dobije pet od sedam da bi izasla na 18 pobeda. Gostuju Realu, Monaku, Zvezdi, Zalgirisu i Barseloni, a cekaju Fener i Virtus. Oni su 90% out.

 

Pa sad ... ajde da se nadam da si u pravu, mada ... Gostovanje Realu - Evo Baskonija ih upravo dobila, znači nije bauk. Monako - nisu bez šansi, svakako. Zvezda je skoro pa završila plejof priču, ne verujem da će se nešto posebno cimati. Žalgiris igra toplo-hladno, mi smo ih razbili tamo a Valensija nas dva puta... Barselona, ne znam kada se igra taj meč, ako je pri kraju i ništa im ne znači - Valensija skoro sigurno dobija. Kod kuće Fener - šanse 50% za obe ekipe. Virtus bi trebalo da dobije. /Pesimizam mod off/ :)

Link to comment

hiljadu puta mi se dešavalo da je u sličnim situacijama tim/reprezentacija koju pratim. ako tim xy odigra nerešeno/izgubi mi idemo dalje i to je opterećujuće po bezbroj faktora. do sada je sve u našim rukama, ukoliko nastavimo ovim tempom, sa nekim porazima koji neće da bole(da ne kažem ukalkulisanim) verujem da će odlučujuća meč lopta biti u monaku i da ćemo tu odlučivati o svojoj sudbini, bez obzira šta god radili baskonija, žalgiris, makabi…

 

 

sad su na redu mesinini manekeni

 

 

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Bila je jer je u predsezoni rasprodato ogroman broj karata, logicno da ljudi nece da dignu ruke u novembru ili decembru. Ali sta mislis koliko bi bilo gledalaca protiv Albe da nismo u konkurenciji za top8, vec da smo imali skor recimo 10-15 ili 9-16 u tom trenutku? Verujem mnogo manje od 17000..

 

14-15k, vole ljudi KKP. Imali smo najveću posetu u ABA i u sezoni sa Čankom recimo.

 

 

Link to comment

Ne mogu da uhvatim sta vam promice u konceptu ligaske tabele. Trebalo bi da sa budistickim mirom posmatramo kako direktni konkurenti iz dupeta izvlace utakmice protiv jacih protivnika i za jednu pobedu dizu prag prolaska u plejof, jer ne treba se opterecivati?
 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
Kad igraju Turci zaostale utakmice?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk


Vidim Efes sa Realom 2 dana pre tekme sa nama. To ako ih Real dobije, mi možemo da ih dokusurimo.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, Djolle said:

Vidim Efes sa Realom 2 dana pre tekme sa nama. To ako ih Real dobije, mi možemo da ih dokusurimo.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

pitanje je samo hoće li i dalje biti bez Micića i Larkina. pročitah negde da sinoć nisu igrali. realno, to je kao mi kad bi igrali bez Egzuma i Pantera, ozbiljan defekt.

Link to comment

danas nam je divan dan, divan dan, divan dan

našem žocu rođendan, rođendan, rođendan

živeo, živeo i sretan nam bioooooo

 

 

 

  • Wub 4
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...