Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

4 minutes ago, BWA said:

:thumbup:

 

Bio bi red da ti se Partizanov marketinski sektor oduzi bar kupovinom nove tastature, posto se sigurno izlizala koliko se hvalio njihov predan rad..

  • Haha 1
Link to comment

Можда сам се незграпно изразио, свакако мислим на људе који долазе у арену само зато што је ин, па чак и иду на гостовања зато што је ин. Лично знам солидан број примерака за које нисам ни знао да су навијачи Партизана (зато што јелте и нису превелики и иначе не иду на утакмице) а сада су редовни (неки чак и на гостовањима). Ону баш кошаркашку публику која је стално ту је Партизан увек имао они ни нису спорни.

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Bio bi red da ti se Partizanov marketinski sektor oduzi bar kupovinom nove tastature, posto se sigurno izlizala koliko se hvalio njihov predan rad..

BWA je Tegi.

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, lord_s said:

Iz tog nekog rakursa, najbolja stvar koja se EL dogodila u poslednje vreme, jos ako bi se ugurali u play-off, dve Arene bi bile male, ne bi me cudilo da bi, kao iz topa, napunili neku imaginary halu sa 30k ljudi u cetvrtfinalu

 

30k bi levom rukom bilo i za ovih narednih par kuci u EL (Oly, Real Barsa)

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Bio bi red da ti se Partizanov marketinski sektor oduzi bar kupovinom nove tastature, posto se sigurno izlizala koliko se hvalio njihov predan rad..

Ako me se sjete, sjete...

;)

Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

BWA je Tegi.

Razlika u godinama između nas dvojice je oko 30 godina.

A da mi je idol, jeste.:laugh:

 

Edit:nemam 80.

Edited by BWA
Link to comment
3 minutes ago, johan nagel said:

Можда сам се незграпно изразио, свакако мислим на људе који долазе у арену само зато што је ин, па чак и иду на гостовања зато што је ин. Лично знам солидан број примерака за које нисам ни знао да су навијачи Партизана (зато што јелте и нису превелики и иначе не иду на утакмице) а сада су редовни (неки чак и на гостовањима). Ону баш кошаркашку публику која је стално ту је Партизан увек имао они ни нису спорни.

 

Nisi mislio lose, to jednostavno tako sve u kompletu ide uz veliki klub a ovaj klub je odavno nesto sto ne pripada samo nama. Kada dodas kvalitet onda valjda atmosfera ide bas visoko. Neke institucije u fudbalu tako opstaju, na velicini i navijacima, neke godine su susne, kada dobro posloze i izkombinuju budu prvaci evrope i sl..

Link to comment
3 hours ago, lord_s said:


Iz tog nekog rakursa, najbolja stvar koja se EL dogodila u poslednje vreme

EL bi morala da nadje nacin da permanentno ima partizan i zvezdu u takmicenju, naravno ukoliko ovi ispunjavaju uslove. Onda mogu da se hvale i sjajnom atmosferom a bogami i zanimljivim utakmicama. Nemaju oni bas mnogo toga. 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, BWA said:

Razlika u godinama između nas dvojice je oko 30 godina.

A da mi je idol, jeste.:laugh:

 

Edit:nemam 80.

Pa ti si znači klinac.

  • Haha 3
Link to comment

zanima me koliko je partizan zaradio od ulaznica ove sezone jer su cene bas visoke. skoro sam kupovao nekim trenerima iz slovacke karte i mesta blizu terena rutisnki prodaju za 140E i bile su rasprodate, a to nisu najskuplje karte. 

Link to comment
14 minutes ago, Orle Zmajević said:

 

30k bi levom rukom bilo i za ovih narednih par kuci u EL (Oly, Real Barsa)

pa jbt u beogradu ima više publike nego na utakmicama 7-8 nba timova

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Pa ti si znači klinac.

Pa da.

Sinoć sam lijepo pitao da mi stariji članovi objasne neke stvari oko politike, budući da sam izrazito mlad kao i ti.

Pa da mi dočaraju kako je to sve izgledalo u godinama kad sam išao u osnovnu.

A to je na ovom forumu minus jer je većina forumaša pred penzijom.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

zanima me koliko je partizan zaradio od ulaznica ove sezone jer su cene bas visoke. skoro sam kupovao nekim trenerima iz slovacke karte i mesta blizu terena rutisnki prodaju za 140E i bile su rasprodate, a to nisu najskuplje karte. 

Uh, to je kompleksno pitanje, ali za ono što publika ima priliku da gleda, cijene su utvrđene u preniskom iznosu.

 

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...