Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

5 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Ipak ste vi domaćini u ponedeljak. Meč počinje u 20h. Ja sam pričao o aba ligi, odnosno sledećem meču.

 

Mi imamo tri domacinstva u sledeca cetiri kola i utakmicu protiv vas, nemoguce je da igramo cetiri utakmice kuci zaredom. Pretpostavljam da nisi gledao nasu utakmicu, Kuzmanovic i Plavsic su nekoliko puta ponovili da se evroligaski derbi igra na vasem terenu u Areni. Ako oni grese onda i ja imam  dezinformaciju.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Mi imamo tri domacinstva u sledeca cetiri kola i utakmicu protiv vas, nemoguce je da igramo cetiri utakmice kuci zaredom. Pretpostavljam da nisi gledao nasu utakmicu, Kuzmanovic i Plavsic su nekoliko puta ponovili da se evroligaski derbi igra na vasem terenu u Areni. Ako oni grese onda i ja imam  dezinformaciju.

covek ti lepo kaze , aba liga, ponedeljak. ti mislis euroliga 8 decembar

  • +1 1
Link to comment

@harper

 

U pravu si ti da smo mi domaćini u evroligi kada budemo igrali prvi meč u tom takmičenju protiv Vas. Ali, da ponovim, ja sam pričao o prvom našem narednom meču u Aba ligi a to je sada u ponedeljak, protiv vas.

 

Meni je Aba liga bitno takmičenje a ovo revijalno ispucavanje po evroligi ... jbg ne vidim neki značaj biti 9 ili 16, 17, 18. Meni je samo bitno da osvojimo aba ligu.

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Uz malo srece bi mogli vezati naredne tri pobede u EL.

Ovo danas protiv Reala sam jako malo gledao ali utisak je da smo i uprkos skoro 100 poena datih u gostima bili blizi pobedi protiv Barse nego ovde. 

Link to comment

Наредне две (Валенсија и Звезда у Арени) дефинитивно морамо да победимо ако имамо икакве амбиције у Евролиги. Проблем је што нам иде зајебан распоред на свим фронтовима до нове године а фонд играча нам је минималан.


Је л’ има неког објашњења зашто је одједном Анђушић играо 30 минута а Мадар 5? Једино неки принцип награде и казне за текму у Барселони ми је објашњење.

Edited by johan nagel
Link to comment
47 minutes ago, johan nagel said:

 

Је л’ има неког објашњења зашто је одједном Анђушић играо 30 минута а Мадар 5? Једино неки принцип награде и казне за текму у Барселони ми је објашњење.

Zato sto je Madar postao bezopasan u napadu. Nit' ima sut, nit' ima pas, nit' ima hrabrosti da ide do samog kraja, nit' zna da probije i podeli. Andjusic je barem pretnja sa distance, ako nista drugo.

 

Verovatno privremena odluka.

 

Dobro je sto se Djusa vratio u zivot.

 

Sad je vreme za Madara i Papapetrua.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, johan nagel said:

 


Је л’ има неког објашњења зашто је одједном Анђушић играо 30 минута а Мадар 5? Једино неки принцип награде и казне за текму у Барселони ми је објашњење.

 

 

Link to comment

Iznenadjujuce je to da ne mozemo apsolutno nikakav pomak defanzivno da napravimo. Ok, svi znamo da nismo tim sacinjen od prefinjenih defanzivaca, ali postoji i faktor zalaganja, volje i energije, mi gotovo svaku cetvrtinu ostajemo sa po penalom ili dva do bonusa u poslednja 2 minuta.

O defanzivnom skoku da ne pricamo, tu nas je recimo Barsa urnisala, imali su 15 ofanzivnih cini mi se, krila Kalinic i Da Silva polovinu od toga.

 

Uglavnom, sledi period u kome postoji imperativ pobeda, bez obzira na 'tezak' raspored, sranje je samo sto nismo kompletni, makar Avram bi znacio mnogo u rotaciji bekova, kod prenosa lopte pre svega.

 

Sve tamo do gostovanja Feneru, mi smo u periodu koji bi vrlo lako mogao da definise nasu sezonu u EL u smislu da li cemo uspeti da drzimo manje-vise 50% uspesnosti i samim tim drzati kandidaturu za to top 8 mesto u nekom realnom domasaju

Edited by lord_s
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...