Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Just now, harper said:

Je l' vi ovo igrate all-star utakmicu?

Ne igramo ništa. Opasno volimo da nauljimo guzicu kada igramo u gostima. Eto prilike da nas naguzite jako za koji dan.

Link to comment
Just now, BlackGeorge said:

Ne igramo ništa. Opasno volimo da nauljimo guzicu kada igramo u gostima. Eto prilike da nas naguzite jako za koji dan.

 

Domacini ste protiv nas.

 

Gledao sam fudbal pa sam se tek posle prebacio na basket. Utakmica super zabavna za gledanje ali pretpostavljam da ne delite utisak. Pice trojke, banane, kontre na sve strane, bukvalno kao all-star utakmica.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

Utakmica super zabavna za gledanje ali pretpostavljam da ne delite utisak. Pice trojke, banane, kontre na sve strane, bukvalno kao all-star utakmica.

 

Kad gledas sa strane, jeste :D Tragicno je sto bismo mi ovde bili u utakmici da smo samo odigrali jos, jebem li ga, 5 dobrih odbrana.

Link to comment

Bio bi pravi podvig da smo veceras slavili, ali nije bilo sanse realno. Cetiri utakmice u 7 dana, skracena rotacija, ne moze da se ne oseti. Pa opet smo uspeli da ne dozvolimo Realu da nas pregazi, kao sto nismo ni Barsi.

 

Ponosan na sve momke. :heart:

  • +1 1
Link to comment

ja sam ova dva poraza upisao i pre no što su se dogodila, tako da se ne uzbuđujem ič

 

ovo je bukvalno liga po principu važno je učestvovati. rezultat nije toliko ni bitan, osim za par onih koji imaju keša za roster koji može da igra u ovom ludačkom tempu. bitno je samo da nekako obezbediš da igraš.

 

to verovatno i ide u pravcu da će biti neka evropska varijanta NBA, gde će da bude 20 i kusur franšiza (nenormalno mrzim ovu reč :) ), gde će da ide kinta, a otalo može u  dupe da se jebe.

 

osim naravno ako se sve to ne raspadne, čemu se iskreno nadam, i posle se barem malo pomeri ka nekakvom smislenom takmičenju, uzimajući u obzir dve bitne stvari. da je u pitanju sport (mora da postoji veća pristupačnost i nekakav sportski kriterijum) i da su u pitanju ljudi (mislim oni koji to treba da igraju, a ne kiborzi ili mašine).

 

 

 

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Domacini ste protiv nas.

 

 

Ipak ste vi domaćini u ponedeljak. Meč počinje u 20h. Ja sam pričao o aba ligi, odnosno sledećem meču.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...