Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

PPP ima neku cudnu konstituciju, uopste ne izgleda kao kosarkas. Jak k'o konj, a cudno rasporedjen, ima duplo jace noge od Lazica, a vizuelno mi izgleda kao da je 190 a ne 205

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Kada nema veru u svoj sut, a nikad nije ni bio elitni suter, logicno da ce mu i procenti biti niski. Ali mi ne trpimo zbog toga, jer smo do sada bili vrlo efikasna ekipa. Prica o njegovoj odbrani je reakcija na brojne postove u kojima se on apostrofira kao najvece razocarenje i promasaj u ekipi. Ono nivo Kuruca. A to sustinski znaci da smo mogli komotno sve utakmice da odigramo bez njega i to se ne bi odrazilo na nasu igru i rezultate. Ja sam siguran da bi.

 

Odrazilo bi se naravno ali to ne znači da za sad nije promašaj. Jer bismo sigurno doveli nekog drugog na njegovo mesto. 

Link to comment
Just now, Plajvi said:

PPP ima neku cudnu konstituciju, uopste ne izgleda kao kosarkas. Jak k'o konj, a cudno rasporedjen, ima duplo jace noge od Lazica, a vizuelno mi izgleda kao da je 190 a ne 205

Dolazimo do zakljucka da i konj ima duplo jace noge od Lazica. Konj, Papapetru i Lazic jake noge, a poena nula

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Pretpostavljam da prenose ono sto je sinoc Tegi javio.

 

Iako nije u skladu sa propisima™, prenosim sta je napisao lik sa drugog foruma koji je pricao sa Smajlijem danas u vozu:

 

Baš sam hteo da napišem da bi ljudi iz Madrida ovu situaciju mogli brutalno da iskoriste i da pokažu omraženom protivniku kako je to biti pravi domaćin. 

 

Kasnije ću vam već pisati kako je sve prošlo i kako sam uz puno sreće ušao. Stvarno su bili debili. 

 

Što se tiče Tegi ekskluzive, svi su smoreni, slušaju muziku i čačkaju telefone, nisam hteo da ih smaram. 

Ali zato Tegi kao da ima mrave u bulji, samo se šećka, gleda valjda nekog da smara. 😄

 

Jedino sam Smajlija pitao kako je i baš se vidi da je srećan što će moći da igra i što nije ozbiljnija povreda. 

Samo gornji deo prsta mu je zamotan i ne izgleda kao juče. 

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ali zato Tegi kao da ima mrave u bulji, samo se šećka, gleda valjda nekog da smara. 😄

 

Tegi je kao Goran Miletic u Kenguru.

  • Haha 1
Link to comment

Нисам баш стручњак за прсте и повреде истих али није баш деловало наивно оно синоћ. Рекао бих да би било чудо да одмах сутра игра али ко зна можда грешим.

Link to comment
Just now, johan nagel said:

Нисам баш стручњак за прсте и повреде истих али није баш деловало наивно оно синоћ. Рекао бих да би било чудо да одмах сутра игра али ко зна можда грешим.

Ali si strucnjak za dva prsta.

  • Haha 2
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...