Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

4 minutes ago, goofs said:

Pa Hezonja kao bekap je vlazan san bilo koje EL ekipe. Preskup je on za tu ulogu. Ne mozemo da imamo dva NBA beka, a vamo igraju Balsa Koprivica i Rad Zagorac.

Ma šalim se malo.

 

  • +1 1
Link to comment

hahahaha, narušavanje ugleda KLS. ugleda lige u kojoj finale igra jedan klub i njegova de facto filijala. koja pre toga nije igrala tekmu bezmalo dva meseca. a ovi iz punog gasa.

 

ovaj naš navodni delikt mu onda dođe kao nepodoban pokušaj. ono, pokušaj ubistva na lešu.

 

ne treba plaćati to sranje.....nema ugleda nema dela

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Kazna je legitimna i zasluzena.

 

U isto vreme, ne verujem da se u klubu mnogo potresaju oko toga.

platice Branko,

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Milošica said:

Kazna je legitimna i zasluzena.

 

U isto vreme, ne verujem da se u klubu mnogo potresaju oko toga.

Ako postoji kazna koja je predviđena pravilnikom za nedolazak na utakmicu (a postoji - kaznili su nas), onda nema za isti prekršaj da ti karikaju još i povredu časti lige, da ostavimo na stranu pitanje ugleda lige.

 

Tako može da se tumači bilo šta, trener dobije tehničku, paf eto kazne za tehničku, pa za povredu ugleda lige, pa za duševni bol gledalaca, pa nadoknada od gubitka gledalaca arenesport i sl.

 

Za Obradovića isto nisam siguran koliko je legitimna kazna, ima smisla tehničko i odgovorno lice iz KKP, ali ne mogu da se setim da li se i trener kažnjava u toj situaciji.

 

Edit: Ipak se kažnjava trener po Pravilniku 

Edited by Profesionalac
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Kazna je legitimna i zasluzena.

 

U isto vreme, ne verujem da se u klubu mnogo potresaju oko toga.

 

kazna je sve samo nije legitimna. možda je formalno legalna pošto su je izrekao tamo neki organ po tamo nekom važećem propisu.

 

legitimnost nije samo pravni, više je sociološki pojam. govori o opravdanosti nečega, utemeljenju. češće se koristi u smislu utemeljenosti nečega u pravdi nego u zakonu. ovo drugo bi bio legalitet. ova kazna nije legitimna, pošto sama liga nije legitimna. a sama je sebi oduzela legitimnost dozvoljavajući da se pravi svinjac i parodija od takmičenja, da klubovi menjaju identitete ko u špijunskom filmu, da filijala igra lligu sa matičnim klubom isl. i sad je od jedared setili pravila i pravilnika. niti su do sada postupali legitimno i legalno, niti sada imaju legitimitet da bilo koga kažnjavaju. mogu formalno da kazne nekoga, ali to je bez ikakave težine pošto je utemeljeno u ničemu.

 

iz kog razloga, npr. Mega, Borac i Fmp ne igraju KLS. koliko mi je poznato ni jedan od ovih klubova nije igrao Evropu niti imao kakve obaveze van te jedne tekme nedeljno. gde je tu bio ugled lige. kako ovi klubovi doprinose. ta se pitanja ne postavljaju.

 

cela ova priča je sumanuta. hajde da se bavimo onime što jeste problem. ako nećemo onda hajde da se ne bavimo ničim, pa ni učestovavnjem u prividu da država ima ligu i državnog prvaka. meni je žao što možda nekome rušimo sneška i apsurd dovodimo do krajnjih granica, ali to nije loše. ako bi se priključila i Zvezda npr. i još klubova, možda bi i mogli da isteramo neku priču.

 

26 minutes ago, Nikodije said:

Ja se slažem da je ovo što imamo besmisleno, da treba da se menja ili ukine ovakav plej of. Ali trenutno postoji u ovakvoj formi i mora da se igra. Ne znam u kakvom je pravnom statusu ali se zove Košarkaška liga Srbije. Dakle Srbije. Zemlje koja finansira velike plate vaših trenera i igrača. Malo je nefer da se od Srbije uzima samo ono što nam odgovara a da obaveze budu fakultativnog karaktera

 

država treba da uradi dve stvari. prva je da forsira privatizaciju. druga je da spreči manijake, bolesnike, huligane i slične spodobe da prisustvuju bilo kom sportskom događaju. na prvi način bi skinula klubove sa grbače. na drugi način bi omogućila da gledamo košarku a ne rat. od države bi to bilo dovljno.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Ja lično sam bio za to da se odigra KLS. I sada sam stava da je trebalo odigrati.

No, to ne mijenja činjenicu da se radi o sranju od takmičenja koje treba ili ugasiti ili vratiti pod ingerencije saveza.

Ovako ligom rukovode ko fol klubovi a u suštini Čović.

 

  • +1 3
Link to comment

Patkometrija i trolovanje sa prethodnih strana su sada na Deponiji, ali su ovog puta proizveli i dva bana. Sad se vratite na temu i batalite dalju besmislenu metriku. Ovo se pogotovo odnosi na par učesnika koji su ovog puta prošli bez penala.

  • +1 2
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...