Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

7 minutes ago, BWA said:

Ovo je stvarno moćan osjećaj.

Osjećam se bolje nego poslije četvrte utakmice finala ABA.

 

nista nisi iz toga naucio? :D

 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Ros said:

 

nista nisi iz toga naucio? :D

 

Jesam.

Da uživam u trenutku.

Dugoročno, a možda i srednjeročno, mi nemamo velike šanse da se zadržimo u EL.

 

Nego, sad se treba baciti na sastavljanje tima koji će biti konkurentan u EL.

Pošto sad igramo najjače evropsko takmičenje (hvala Željko!), nema više potrebe da preplacujemo igrače da bi pristali da igraju EC.

Tako da je realno da ostvarimo značajne uštede u odnosu na prethodnu sezonu.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Žeks kaže da je Vučić krenuo da vas minira, pa je namerno plasirao ovu priču o poreskim dugovanjima neposredno pred odluku Evrolige. Niste se još ni raskomotili u društvu najboljih a već krenuli podzemni udari od strane države.

  • +1 1
Link to comment

Skoro 10 godina nisam pratio eveoligu. Zasto vise nema pamese, taukeramike i ulkera? Gde su sijena, prokom, spirou basket, ostende i ortez? Ovo nije moja evroliga, ali ajde da je igramo kad su nas na silu ugurali. Trebalo bi promeniti igracki kadar ako mislimo da bidemo konkuretni. Evo kojih 12 bih voleo da vidim u narednoj sezoni: madar, mur, panter, avramovic, glas, lesor, smailaga, kopriva, trifa, zagor, ledej, tristan. 

  • +1 1
Link to comment
On 15.6.2022. at 17:55, Lord Stef said:

Trebalo bi malo vise poraditi na saradnji sa Fuenlabradom, ljudi stalno pominju i obelezavaju 92. Neke pripremne, prijateljske utakmice, mladje kategorije (ako ih imaju), neka druzenja...

Mozemo da im ustupimo mesto u evroligi. Igranje u areni ne mozemo da sredimo, ne znamo kad je rezervisana za menjazu slicica sara kej, zivotinjsko carstvo i barbi

  • +1 1
Link to comment

Meni je malo bezveze sto smo na ovaj nacin usli u evroligu. Ispali u evrokupu, izgubili finale aba lige, nekako mi bezveze. Nije fer, apelujem da napustimo takmicenje. Treca ligo, siri svoje grane i prihvati mlade partizane

Link to comment

Zagorac, Dangubic i Mur najverovatnije odlaze.

 

Sa Lesorom i Kurucom neizvesna situacija.

 

Pregovara se sa nekom velikim stranom kompanijom da bude glavni sponzor.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Zagorac, Dangubic i Mur najverovatnije odlaze.

 

Sa Lesorom i Kurucom neizvesna situacija.

 

Pregovara se sa nekom velikim stranom kompanijom da bude glavni sponzor.

 

Ovo je otprilike bilo jasno još na pola sezone. Kurucs je planiran da ostane ali njegovo ponašanje je očigledno to promenilo. Lesor je doveden kao zakrpa do kraja sezone, sada verovatno želi solidan ugovor koji je pitanje dal mi hoćemo da platimo. 

Link to comment
Just now, Lord Stef said:

Zar nije Kurucs vec otisao?

Jeste otisao u Letoniju pre finalne serije, ali je i dalje pod ugovorom sa klubom.

 

Ukoliko ostane, odluceno je da prodje kroz razne samanske rituale.

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...