Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

13 minutes ago, Kampokei said:

Uzimamo titulu. I jedan Zec Ivanišević je sa vajld kardom otišao na Vimbldon 2001. #samokažem

jbt i ja sam se toga danas setio

:rolleyes:

Link to comment
1 hour ago, BWA said:

"Crno-beli su prvi put dobili nešto što nisu 'zaradili' na terenu, za razliku od nekih drugih, kod kojih je to bio češći slučaj. Bio je red i da se tako nešto desi. Ova „vajld karta“ je splet određenih okolnosti, svima dobro poznatih, posle isključenja ruskih klubova. Da u ovom trenutku ne mešamo politiku i sport. A opet, zahvaljujući tome, ispravljena je jedna velika nepravda, s obzirom da je Partizan u nekoliko navrata, u relativno bliskoj prošlosti, i te kako zaslužio višegodišnju pozivnicu,“ rekao je Vujošević za "Sport klub".

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
22 minutes ago, BlackGeorge said:

"Crno-beli su prvi put dobili nešto što nisu 'zaradili' na terenu, za razliku od nekih drugih, kod kojih je to bio češći slučaj. Bio je red i da se tako nešto desi. Ova „vajld karta“ je splet određenih okolnosti, svima dobro poznatih, posle isključenja ruskih klubova. Da u ovom trenutku ne mešamo politiku i sport. A opet, zahvaljujući tome, ispravljena je jedna velika nepravda, s obzirom da je Partizan u nekoliko navrata, u relativno bliskoj prošlosti, i te kako zaslužio višegodišnju pozivnicu,“ rekao je Vujošević za "Sport klub".

Zar se nije igrao EK ove godine nezasluzen na terenu?

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Arthur Kirkland said:

Zar se nije igrao EK ove godine nezasluzen na terenu?

Jeste. Ali je zaslužen na drugom polju.

Tako je i CZV 2011/12 igrala EC zahvaljujući menadžerskim sposobnostima njenog prvog čovjeka, kao i zbog marketinške ekspanzije kluba.

Bar sam ja to tako shvatio.

Link to comment
8 minutes ago, BWA said:

Jeste. Ali je zaslužen na drugom polju.

Tako je i CZV 2011/12 igrala EC zahvaljujući menadžerskim sposobnostima njenog prvog čovjeka, kao i zbog marketinške ekspanzije kluba.

Bar sam ja to tako shvatio.

A WC za EK u sezoni 2018/19? I tad je radio marketing? Cestitom Dulu pamcenje nije jaca strana pa jednom ispade tri puta :)

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Arthur Kirkland said:

A WC za EK u sezoni 2018/19? I tad je radio marketing? 

Naravno.

Ja ne vidim drugo objašnjenje.

Pa CZV se zahvaljujući prihodima od marketinga digla iz pepela i sada je stabilan evroligaš.

Mi smo tek na početku u tom segmentu.

Link to comment
40 minutes ago, Arthur Kirkland said:

A WC za EK u sezoni 2018/19? I tad je radio marketing? Cestitom Dulu pamcenje nije jaca strana pa jednom ispade tri puta :)

Za evrokup oni biraju ko će da im igra. Plasman nije presudan ako ima ekipa koja im se više sviđa a lošije je plasirana. Pa čak i predstavnika iz Abe za evroligu biraju po istom ključu ako je prvak neko ko im se "ne sviđa" (recimo Igokea). 

 

Evroliga je privatna organzacija koja uvrštava u evrokup i evroligu onoga ko im se sviđa (čitaj: ima para).

 

Jedino gde su do sada bili dosledni je da prvak evrokupa ide u evroligu i u njoj može da ostane ako se plasira među 8 sledeće sezone u evroligi (Monako).

 

Tako da je Dule itekako u pravu - nama je tamo odavno bilo mesto ali Tadić tada nije hteo da da dovoljno love pa je ušao Prokom.

Tadića je više zanimalo da namesti Zvezdi Gasproma kao sponzora za 4 miliona godišnje.

Edited by BlackGeorge
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
43 minutes ago, Djolle said:

Top 10 komentara - komšije. :)

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

I to ne samo na tu vest. Majku mu, nisam ocekivao bas tolike rudnike soli u komentarima.

Link to comment
14 minutes ago, Lord Stef said:

 

I to ne samo na tu vest. Majku mu, nisam ocekivao bas tolike rudnike soli u komentarima.

 

Da se posluzim vasim dugogodisnjim argumentima - ne bune se oni zbog navijackih preferencija vec iz principa.:laugh:

 

Uostalom, niko ne moze da zabrani Partizanu gde ce da se takmici.:happy:

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...