Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Ovi sto pisu komentare i smeta im stadion treba da se obrate gradu Nisu a ne da krive FK Radnicki, ocigledno ne znaju u cijem je vlasnistvu objekat. Najlakse je samo pljuvati bez jasnog stava kako nesto moze da se promeni i sta da bude sledeci korak.

 

Bas zato sam i pitao ovde, sta su predlozi ko posle Ivice? Svi smo svesni da je mnogo losih stvari u i oko kluba i da treba to menjati sto pre, a da ne budemo samo demagozi hajde nesto konkretno i ostvarivo. Hipoteticki, ode Ivica sutra i sta onda...?

 

Da ne budem pogresno shvacen, dizem obe ruke za smenu kompletne uprave.

  • +1 2
Link to comment

Platis krecenje zidova, padne prva kisa i sve usere. Stadion je projektovan sa idejom da tribine budu pokrivene pa su samim tim korisceni i materijali koji ne trpe kisu u toj meri koliko su "zalivani" svih ovih godina.

 

Za izgled stadiona nije kriv klub nego ovi sto su prali pare dok su ga pravili. Klub nece da popravlja stadion, dali su neke pare za sredjivanje osnovnih prostorija i to je to. I to ce da propadne ako se stadion ne pokrije, opet ce da prokisnjava, jesen i zima su pred nama.

 

Mnogo je problem siri, nije sve samo do kluba (a naravno da je dobar deo problema i tu).

 

Ne branim nikoga, trudim se da sagledam situaciju realno stavljajuci emocije na stranu...

 

Ako moze da se uklone celnici grada i kluba komplet, to bi bilo najbolje. A onda sta posle...

Link to comment

Dodjes u pekaru a ono propali zidovi, prozori se raspadaju i zardjali jos prasina na njima.

Neko ko koristi tu pekaru ostvaruje neku dobit a sve manje ljudi ulazi zbog objekta. Opet pekar placa i zakup ali prasina moze da se ocisti kao i klonja a neko ulaganje se odbije od zakupa. Logicno je da se ulozi i privuku musterije i naprave bolji uslovi za rad pa kako god?

Taj Mitrovic, Cumic, Randjelovic, Jovanovic i drugi su stasali na tom stadionu i doneli veliku zaradu. Ne mozes ulagati samo tamo gde se direktno vraca i brzo, ulagati u stadion je dobra investicija ali ko to razume.

 

Sad ja imam jedno pitanje da bi dobro razumeo situaciju pa ko zna 😁

Da li Radnicki placa zakup za stadion pa pored zakupa nece dodatno da ulaze jer placa zakup.

Ili je mozda stadion ustupljen klubu sto znaci da ne mogu sutra da pozovu i kazu selite se odavde i klub ne placa nista sto koristi stadion, prostorije i dr.? I pored toga neko treba da investira kako bi klub profitirao a taj neko nema nista od toga?

 

Daj ko zna nesto o ovome neka napise?

 

 

Link to comment
4 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Dodjes u pekaru a ono propali zidovi, prozori se raspadaju i zardjali jos prasina na njima.

Neko ko koristi tu pekaru ostvaruje neku dobit a sve manje ljudi ulazi zbog objekta. Opet pekar placa i zakup ali prasina moze da se ocisti kao i klonja a neko ulaganje se odbije od zakupa. Logicno je da se ulozi i privuku musterije i naprave bolji uslovi za rad pa kako god?

Taj Mitrovic, Cumic, Randjelovic, Jovanovic i drugi su stasali na tom stadionu i doneli veliku zaradu. Ne mozes ulagati samo tamo gde se direktno vraca i brzo, ulagati u stadion je dobra investicija ali ko to razume.

 

Sad ja imam jedno pitanje da bi dobro razumeo situaciju pa ko zna 😁

Da li Radnicki placa zakup za stadion pa pored zakupa nece dodatno da ulaze jer placa zakup.

Ili je mozda stadion ustupljen klubu sto znaci da ne mogu sutra da pozovu i kazu selite se odavde i klub ne placa nista sto koristi stadion, prostorije i dr.? I pored toga neko treba da investira kako bi klub profitirao a taj neko nema nista od toga?

 

Daj ko zna nesto o ovome neka napise?

 

 

Komplikovano je za kucati. Zemljište je katastarski od kluba . Klub je drzavni. Svojina stadiona (objekta) gradska . . .

Link to comment
6 minutes ago, Gradina said:

Komplikovano je za kucati. Zemljište je katastarski od kluba . Klub je drzavni. Svojina stadiona (objekta) gradska . . .

Da li grad prihoduje od stadiona ili samo klub?

Link to comment

Ja samo znam da restoran koji je bio na zapadnoj tribini je zakupljen na 99 godina, i da zato tribina ne može ni da se sruši ni da se renovira.. 

Link to comment
Ja samo znam da restoran koji je bio na zapadnoj tribini je zakupljen na 99 godina, i da zato tribina ne može ni da se sruši ni da se renovira.. 
Taj restoran je rasturen pre nekoliko godina...demontiran. Tu su čak bile i neke privremene prostorije škole...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment

Za TSC

Dujmovic

Aksentije. Tolordava Savic(Jovicic) Gaku

             Marjanovic.     Mica

Jovanovic.        Dimic.         Ajdar

                         petrov

Ako napadamo da napadamo.

 

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...