Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Pa dobro, cestitke na ferikoretnoj igri u jednoj pravoj prvenstvenoj

Vosa prosle godine isto ovako protiv nekih tamo likova s Baltika sto im se ni imena ne secam, pa posle izivljavanje LASK-a, mozda je i bolje ovako :D

Link to comment

Šta znam, tužno je to da nam klubovi budu ovakvi. Ne računajući nabudžene blizance ovi ostali klubovi su bukvalno dno Evrope.

  • +1 1
Link to comment

Kakav grozan doživljaj...Grozna igra, grozno vođenje ekipe, grozan teren, grozan stadion, grozan prenos, grozan komentator... 

  • +1 1
Link to comment
Šta znam, tužno je to da nam klubovi budu ovakvi. Ne računajući nabudžene blizance ovi ostali klubovi su bukvalno dno Evrope.
Liga je teška Moldavija.
Treba dogodine na 24 kluba kao Championship.
  • +1 1
Link to comment

Koliko su golova uspeli da prime u tih nekoliko utakmica što su odigrali ovog leta? 

Kao da odbranu nemaju.

 

Da vas utešim, tako je i Voša ispala od nekoh tima čije sam ime zaboravio ( Luksemburg ili Lihtenštajn) i onda sledeće godine igrala play-off LE.

Izgubila je taj play-off tako da nikakve koristi od toga nije bilo ali to sad nije važno 😁

Edited by Nevernik
Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

Šta znam, tužno je to da nam klubovi budu ovakvi. Ne računajući nabudžene blizance ovi ostali klubovi su bukvalno dno Evrope.

pa taj tužni radnički je odučio nabudženog blinaca pre neku nedelju. delovali su mi večeras, a gledao sam ih oba puta, nedovoljmo materijalno motivisani

Link to comment

Nasi klubovi ce biti jadni u Evropi sve dok u domacoj ligi ne pokusaju da urade nesto vise nego da obezbede da ne ispadnu.  Mora klub da svoje takmicarske ciljeve usmeri ka vrhu tabele i ka osvajanju kupa da bi mogao da se takmici u Evropi.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Nevernik said:

Koliko su golova uspeli da prime u tih nekoliko utakmica što su odigrali ovog leta? 

Kao da odbranu nemaju.

 

Da vas utešim, tako je i Voša ispala od nekoh tima čije sam ime zaboravio ( Luksemburg ili Lihtenštajn) i onda sledeće godine igrala play-off LE.

Izgubila je taj play-off tako da nikakve koristi od toga nije bilo ali to sad nije važno 😁

Vaduz.

Ali oni se takmiče u švajcarskoj ligi. Upravo će eliminisati Koper.

Link to comment
2 minutes ago, Godfrey said:

Vaduz.

Ali oni se takmiče u švajcarskoj ligi. Upravo će eliminisati Koper.

Jeste Vaduz. Tada su bili u drugoj ligi.

Ta pobeda je i početak njihove renesanse :)

Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pa taj tužni radnički je odučio nabudženog blinaca pre neku nedelju. delovali su mi večeras, a gledao sam ih oba puta, nedovoljmo materijalno motivisani

 

Jeste da Radnički u sezoni najbolje odigra protiv Partizana, i nema sumnje da su tada motivisani, ali ne znam kako za Evropu nisu motivisani. Ili su prosto amateri sa Malte bolja ekipa od njih. Neverovatno.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ovi su tukli Hajduka pre par godina, tipa nesto okrenuli s 2-0 na 2-3 u Splitu, tad sam prvi put cuo za klub

Imaju igraca koji se zove Toni Kolega :laugh:

Link to comment
Ovi su tukli Hajduka pre par godina, tipa nesto okrenuli s 2-0 na 2-3 u Splitu, tad sam prvi put cuo za klub

Imaju igraca koji se zove Toni Kolega [emoji23]
0:2 pukli kuci, 1:3 tukli na Poljudu, dva strasna gola jedan crni zabio.
  • +1 1
Link to comment

Nego ozbiljno, ovo sramota, trebali ribari da nas rese jos ranije, dovoljno je da posalju dugu loptu po sredini odbrane i to je sve, mogli su jos 3 takva da daju da su hteli.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...