Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Juče Djordjević danas Sivić ....kad bude okupljanje biće treći.Ali interesantno niko nigde nije zvanično predstavljen sem i Voši

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, Gradina said:

Juče Djordjević danas Sivić ....kad bude okupljanje biće treći.Ali interesantno niko nigde nije zvanično predstavljen sem i Voši

To je glupost za naš marketing, koji ne zna ništa drugo nego jedan izandjali šal da donese na slikanje. Igrači koji se dovode pod varijant "ćuti nemoj nam gi neko ukrade", kao da je navala na njih i zasede kreću od Pojate do Trupalske šume.....mada, to je uveo još Mare dok je bio, al njega razumem, on je imao zadatak da dovodi igrači bez pare, pa daj šta daš.....ne znam kako će Humac da se snadje, ali mi se sve nešto čini da ga tretiraju kao svojevremeno Jovankinog sestrića na Beli Dvor. Greota, život ceo proveo kod nas, maltene, i sav je bio posvećen Radničkom....nema veze svi će ga pamtimo ko Acu Kapitena, šta god da bude, nek je živ sto gofdina, pa i više. A od ovi dvojicu-trojicu kad će se ratosiljamo, jebem li ga...

  • +1 2
Link to comment
15 hours ago, Constantin said:

Oni su i Jevića nahvalili kad ga dovodili....ali pošto je Pazar igrao kao Mančester Siti pod  njegovim vodjstvom, što se rezultata tiče, možda ćemo i mi...:rolleyes:

E za tog Jevića mi žao 🤣🤣🤣🤣. Tip ladno čim dobio zvanje trenera dobio hvalospeve mufljuza sa Čaira , koji nikad loptu ne šutnuše bilo gde . Al imao je impozantnu igračku karijeru u Kokezarcu. 

Link to comment
Vukadinovic blizu Cukarickog.
Pa dobro...tu je Bjeličić. Za Kasalicu, zna li se šta....[emoji41]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Pa dobro...tu je Bjeličić. Za Kasalicu, zna li se šta....emoji41.png

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ako mu produže ugovor....istekao je kao i većini

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Gradina said:

Ako mu produže ugovor....istekao je kao i većini

Ima li gižva od Nais na kod stadion....dolazi li neko ?

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Ima li gižva od Nais na kod stadion....dolazi li neko ?

Već par dana gutaš slova . . . Pišeš kao Piža na fb 🤣🤣🤣

Link to comment
Već par dana gutaš slova . . . Pišeš kao Piža na fb [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ne gutam, nego kao Piža, debeli prsti, telefon...jbg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

Obele od cekanja.

Izgleda da cemo ta vrhunska pojacanja malko sacekati... ?!?!

Kad krece prozivka, 6og ili...???

Link to comment
Obele od cekanja.
Izgleda da cemo ta vrhunska pojacanja malko sacekati... ?!?!
Kad krece prozivka, 6og ili...???
Odakle znam...početak juka počinje prvenstvo. Kolko vidim u prvi 11 če mora Brada i Popadalo...i kad izgubimo svaku nadu, odjednom u tri dana 16 igrača, za pola nismo nikad čuli, a druga polovina nije igrala fudbal dve godine. Jedino što je dobro, na pripreme u Tursku povedu decu da se izbrčkaju...i kad vidimo spisak putnika, znamo ko neće igra....

Sad za neki dan izvlačenje...?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Obele od cekanja.

Izgleda da cemo ta vrhunska pojacanja malko sacekati... ?!?!

Kad krece prozivka, 6og ili...???

A be kakva prozivka . Šta ko ima koga da proziva. Će skupe pa omladince i kadete , će se kunu u njih i tako svake godine

Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...