Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Ako je ovo tacno ne mora niko ni da dolazi...

Razocaran sam...

Cit. Kurir:

Kako Kurir saznaje, Tomislav Sivić (55) je u poodmaklim pregovorima sa niškim Radničkim, kako bi preuzeo taj klub i nasledio Radovana Bataka, kojem je istekao ugovor.

Link to comment
Ako je ovo tacno ne mora niko ni da dolazi...
Razocaran sam...
Cit. Kurir:
Kako Kurir saznaje, Tomislav Sivić (55) je u poodmaklim pregovorima sa niškim Radničkim, kako bi preuzeo taj klub i nasledio Radovana Bataka, kojem je istekao ugovor.
Znači neče izgubimo ni jednu utakmicu...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Haha 1
Link to comment

Šta sve novine pišu za pare. . .

Muka mi je već godinama čitajući plaćene tekstove. Dizanje publiciteta pojedinih igrača i trenera ne pomera njihovu granicu kvaliteta. U to sam se bezbroj puta uverio . Dajte Mrku Antonijevića Ilića da napunimo tribine

Link to comment
Šta sve novine pišu za pare. . .
Muka mi je već godinama čitajući plaćene tekstove. Dizanje publiciteta pojedinih igrača i trenera ne pomera njihovu granicu kvaliteta. U to sam se bezbroj puta uverio . Dajte Mrku Antonijevića Ilića da napunimo tribine
Dragan Ilić je u Kini....Antonije nema licemcu, a Mrka je stari Bata Djorista, sprema samo kasačka grla,.pa u zadnja 5-6 kola nemamo dušu....
Ako čemo neku igru Veselinović...
Ako ćemo podršku iz saveta i vrha države Lalat ili Sivić...
Ako ćemo propast i da se resetujemo, nekog kao Teletabis...takvih političara ima u Nišu kolko oćeš...


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

Dobar dan i od mene drugari, malo sam istraživao po transfermarktu kome ističe ugovor pa sam zapazio neka imena,

Najviše nam trebaju levi bek, jedan vezni i špic (znam da je tu Maka Gaku)
Jevremović (Javor) , Sević (Mladost GAT), Brežančić, Obradović, N. Petrović (TSC), S. Milošević (Spartak), M. Cvetković (Lučani)
Što se tiče veznih fudbalera Tomke, Đuričković, Leka bi mogli da se vrate, Saša Jovanović iz Lučana je bio dobar, Lazar Pavlović iz Partizana, Krajišnik
I poslastica za napad Kaluđerović, Škuletić, Nikolić, Bojović..

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Će ubodemo...emoji23.png

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

40 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Daj Boze !!! 🙏🙏🙏

Šta sam ja napisao pre par dana ?

Molim lepo. . .

Link to comment
Dobar dan i od mene drugari, malo sam istraživao po transfermarktu kome ističe ugovor pa sam zapazio neka imena,

Najviše nam trebaju levi bek, jedan vezni i špic (znam da je tu Maka Gaku)
Jevremović (Javor) , Sević (Mladost GAT), Brežančić, Obradović, N. Petrović (TSC), S. Milošević (Spartak), M. Cvetković (Lučani)
Što se tiče veznih fudbalera Tomke, Đuričković, Leka bi mogli da se vrate, Saša Jovanović iz Lučana je bio dobar, Lazar Pavlović iz Partizana, Krajišnik
I poslastica za napad Kaluđerović, Škuletić, Nikolić, Bojović..
Sve zavisi ko će biti trener...neki treneri sa sobom vode svoje igrače. Neko dodje, parkira mooda u svlačionicu i radi kako mu se kaže...tj. dobije papirče sa sastavom i najnepoželjniji su treneri kod koga igraju najspremniji. Gledano iz ugla Uprave....

Inače prvenstvo počinje zanskoro mesec dana....pa vi vidite.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
Ispravice se to do pocetka ... Nadam se ...
Ma šta je to problem...kantu poludisperzije če kupi Tončev, na račun grada, i sve će prekreči, nema ništa da se vidi....

Kako ih be nije sramota da uopšte dovedu tu UEFA komisiju u ono ruglo....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
30 minutes ago, Constantin said:

Ma šta je to problem...kantu poludisperzije če kupi Tončev, na račun grada, i sve će prekreči, nema ništa da se vidi....

Kako ih be nije sramota da uopšte dovedu tu UEFA komisiju u ono ruglo....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

A bre uvek bili problemi. Ce uloze nesto, ce da nesto savez i eto... Ne se sekiraj 😁

Link to comment
A bre uvek bili problemi. Ce uloze nesto, ce da nesto savez i eto... Ne se sekiraj [emoji16]
Ma če bude ..nego me nervira taj mentalitet...kad jajca budu u procep, tad može sve. Što to do sad nisu uradili, to ih čeka pa čeka, a da. e pominjem to, da je ljudski, da se obezbede pristojni uslovi na stadionu.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...